Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.

Vodoinstalace > Filtrace užitkové vody

Filtrace užitkové vody

host - xxx.xxx.68.17 (?)
12.2.2020 19:24

1 co je bych se dotázal co zákon na ochranu vody a šetření vodou a dal si ještě vodoměr na tu dešťovku tím pádem nemají možnost jinou než přijmout fakt že stočný bude podle obou vodoměru a vodné na odebíranou Jinak řečeno jdou proti zakonu na šetření vodou aj nové stavby musí zachytávat dešťovou vodu do nádrží a používat na zalévaní i záchod a pod bez toho nedostanou kolaudaci stavby

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Vše o zahradě - rostliny, ovoce, zelenina, zahradní technika, nářadí, doplňky, bazény a jezírka
   << Předchozí příspěvky | 1, 2   

Filtrace užitkové vody

Vitek73 (23) - xxx.xxx.158.108 (?), 12.6.2019 14:05
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)
Sběrný koš je cca pro 100 zahrad, kdesi v potoce nevím kde. Toto budu těžko měnit. Zbývá mi tedy jen filtrovat.
Připojit reakci   

Filtrace užitkové vody

Jarda.Vysocina (126) - xxx.xxx.63.130 (?), 12.2.2020 16:03

Zdravím ; mám dotaz ohledně filtrace vody ze střechy domu a pro použití na WC. Nešel jsem způsob,  jak to dělat, jen mi vše zhatila naše vodárenská společnost  ; poslala mi novou smlouvu na dodávku pitné vody a odvod vody do kanalizace a čističky a tam je jasně napsáno, že vypouštění vody z jiného zdroje, než je vodovod je zakázáno a pokuta atd.  A na stránkách mají napsáno, jak si mám v létě napustit bazén, třeba i přes 10 kubíků. Tak že asi spodní voda JE? Spíš , že za peníze v Praze dům a po nás potopa...

Mám smlouvu na scanu, tak ji sem pak přiložím - laik se diví - a normální člověk by se pos... 

Jarda

Připojit reakci

Filtrace užitkové vody

host - xxx.xxx.224.84 (?), 12.2.2020 17:09

Problem je v nepochopni situace. Nemusite se rozcilovat a naopak destovku muzete s klidem vyuzit na splachovani. Ma to ovsem svoje "ale", ktere tkvi v nakladech na zpracovani odpadovych vod, tedy stocnem. Kdyz byste si zavolal na infolinku, tak byste se dovedel, jakym zpusobem postupovat, aby vyuziti destovky bylo legalni. Jsou obecne tri snadna reseni. Provozovatel kanalizace toto povoli, provozovatel kanalizace toto dovoli a bude pozadovat instalaci podruzneho vodomeru pro vycisleni stocneho nebo jeho casti, provozovatel kanalizace navrhne, ze XX% (treba 20%) spotrebovane vody domacnosti jde na WC a podle toho navysi stocne (takto to casto funguje v Nemecku).

Pokuta se primarne tyka pripadu, ze byste do odpadu svedl primo svod ze strechy a tim zatezoval cisticku vetsim pritokem vody (ktera ma naopak malo zivin pro bakterie v cisticce).

L.

Připojit reakci

Filtrace užitkové vody

host - xxx.xxx.68.17 (?), 12.2.2020 19:24

1 co je bych se dotázal co zákon na ochranu vody a šetření vodou a dal si ještě vodoměr na tu dešťovku tím pádem nemají možnost jinou než přijmout fakt že stočný bude podle obou vodoměru a vodné na odebíranou Jinak řečeno jdou proti zakonu na šetření vodou aj nové stavby musí zachytávat dešťovou vodu do nádrží a používat na zalévaní i záchod a pod bez toho nedostanou kolaudaci stavby

Připojit reakci

Filtrace užitkové vody

host - xxx.xxx.68.17 (?), 12.6.2019 21:27

Vykopat vedle potoka indianskou studnu se skružemi aby byla zasoba vody 

zemina vedle potoka se postará o filtraci vody a máte čistou vodu zbavenou nečistot pro všechny zahrádky   Poslední skruž se dává provrtana a celá studně je obsypána kačírkem Jak hlubokou pod uroveň potoka vykopáte tak bude velká zasoba vody

Připojit reakci
1, 2   
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů
(c) Lupo Media s.r.o. 1999 - 2020