Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.

Vodoinstalace > Vak v domácí vodárně

Vak v domácí vodárně

host - xxx.xxx.3.53 (?)
22.1.2019 19:33
Tento příspěvek (zjistit adresu)

Dobrý den, vím že už nějaké diskuze ohledně domácí vodárny tady běží ale přesto se zeptám zda by někdo neporadil, mám domácí vodárnu s 50l vakem s čerpadlem ve studni a ten mě neustále praská /zhruba po1 roce/ PROČ? Už mě nebaví ho stále měnit.Poradí někdo za co nahradit? Děkuji za odpovědi.

Připojit reakci   
Vše o zahradě - rostliny, ovoce, zelenina, zahradní technika, nářadí, doplňky, bazény a jezírka

Vak v domácí vodárně

host - xxx.xxx.84.190 (?), 22.1.2019 20:11
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)
Vak stále praská.Jak stále něco čtu, zaujalo mě zkušenost jednoho pisatele. Měl taky potíže s vlakem. Poškozoval ho svar nebo okuje uvnitř nádoby. Ubrousit, vyhodit.
Připojit reakci

Vak v domácí vodárně

S_von_Ko (73) - xxx.xxx.223.242 (?), 22.1.2019 23:07

Asi máte špatně nahuštěnou tzv. předlohu vzduchu. Při zapnutí čerpadla by mělo být v nádobě tolik vzduchu a o takovém tlaku, aby ve vaku nebyla téměř žádná voda (tj. pod 5% nominálního objemu).A když čerpadlo vypíná, měla by voda stlačit vzduch tak, že se vak naplní tak na 80% vodou.

Připojit reakci

Vak v domácí vodárně

host - xxx.xxx.21.68 (?), 24.1.2019 20:47

Dobrý den, pořiďte si tlakovou nádobu s membránou a budete mit klid. Vaky v nádobách praskají často.

Připojit reakci
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů