Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.

Vodoinstalace > Voda z retenční nádrže do domu

Voda z retenční nádrže do domu

Bazi (3) - xxx.xxx.247.155 (?)
24.7.2020 14:56
Tento příspěvek (zjistit adresu)

Ahoj, chtěl bych tady požádat zkušenější z vás o radu. V současné době instaluji 12 kubíkovou reteční nádrž na dešťovou vodu. Vodu si dotáhnu do domu, kde mám dvojí rozvody na wc a chystám se i napojit pračku. Zajímá mě, zda využít domáci vodárnu v technické místnosti, nebo ponorné čerpadlo přímo v retenční nádrži. Retenční nádrž je od technické místosti, kde jsou rozvody vody, vzdálena 15 metrů. Dům je jednopodlažní. Zajímá mě řešení, které bude po dlouhou dobu spolehlivé. U domácí vodárny se bojím hluku, ale na druhou stranu, přes den to nevadí a v noci vodu neberu, tudíž by neměla jet. Předem děkuji za všechny rady.

Připojit reakci   
Vše o zahradě - rostliny, ovoce, zelenina, zahradní technika, nářadí, doplňky, bazény a jezírka

Voda z retenční nádrže do domu

JJs (334) - xxx.xxx.128.131 (?), 24.7.2020 15:55
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

A jak si představujete to použití ponorného čerpadla? Nějakou speciálku nebo samodomo??? Né, že bych spadal pod ty zkušenější, ale neumím si to představit. 

Nebo máte dvě různé technologie (čerpadlo v nádrži, vodárna v TM) nabídnuty specializovanou firmou a rozhodujete mezi nimi? 

Připojit reakci
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů