Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.

Vodoinstalace > Vodárna nelze natlakovat na vypínací tlak

<< Předchozí příspěvky | 1, 2, 3   

Vodárna nelze natlakovat na vypínací tlak

host - xxx.xxx.78.117 (?), 2.7.2019 20:32
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Čerpadlo, ev oběžné kolo nemusí být v optimální kondici a tak bych též zkusil snížit vypínacít lak na 2,6 baru ať čerpadlo při uzavření natlakuje a vypne.
IvanHorseman

Připojit reakci   
Vše o zahradě - rostliny, ovoce, zelenina, zahradní technika, nářadí, doplňky, bazény a jezírka

Vodárna nelze natlakovat na vypínací tlak

host - xxx.xxx.168.81 (?), 3.7.2019 10:25
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Dobrý den. Psát se mi moc nechce (je to zbytečné), ale měsíc „laborujete“ a „nedá“ mi to. V mém okolí nejčastěji bývá podstatou závady, kterou popisujete, ucpání trubičky k tlakovému spínači. Trubička „zaroste“ rzí (vysrážený vodní kamen, sloučeniny železa a manganu). Tvrdá, neprůchodná hmota. Slyšel jsem, že někomu „zaroste“ i za již za několik měsíců (mně za 2-3 roky). Tedy zkontrolovat, vyčistit. Pro čtenáře by bylo dobré i napsat výsledek.
Podle fota výše na fyzikální zákony (sání kapaliny) kašlete. Asi o nich nevíte. Stačí Vám údaj sací výšky prodejce. (Ten je ale pro speciální podmínky, které určitě na foto nejsou.) Na foto je vidět řada „chyb“, které sací výšku zásadně snižují. Filtr A, klapka B, koleno + vsuvka, redukce C (viz obrázek). JG

Obrázky:

Připojit reakci
1, 2, 3   
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů