Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.

Izolace > Hydroizolace betonové podlahy v garáži

Hydroizolace betonové podlahy v garáži

host - xxx.xxx.129.106 (?)
5.9.2020 9:31

Ahoj. Jsem na tom úplně stejně jako ty v době tvého dotazu. Taky řeším novou podlahu v řadové garáži a chystám se na 10cm štěrku 16-32 a na to geo a pak fólie separační + 15cm potěru frakce 0-8 při 15cm s kari sítí 10x10 x 6. Můžeš mi prosím na mail napsat, jakou jsi sehnal a použil tu fólii a geotextílii? Případně jakej jsi použil i potěr?

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Vše o zahradě - rostliny, ovoce, zelenina, zahradní technika, nářadí, doplňky, bazény a jezírka

Richwort (2) - xxx.xxx.168.172 (?), 12.1.2019 21:39
Tento příspěvek (zjistit adresu)
Zdravím, mám dotaz ohledně hydroizolace betonové podlahy v garáži. Vyboural jsem původní betonovou podlahu a odvozil podkladní písek až na navážku. Nyni mam k dispozici cca 20cm, s tím, že uvažuji 10cm betonu a 10cm podkladního štěrku frakce cca 16-22. Otázkou je jakým způsobem provést hydroizolaci, když není podkladní beton. Navážku jsem zhutnil vibrační deskou. Má myšlenka byla původně na štěrk položit geotextilii a na to pvc folii 0,2mm. Jedná se o klasickou řadovou garáž, tak přihlížím i k ceně, ale na druhou stranu, nechci šetřit na špatném místě. Díky za radu.
Připojit reakci   

host - xxx.xxx.250.122 (?), 13.1.2019 8:03
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Otazkou je, zdali vubec izolovat, pokud je ta garaz na auto. Z toho auta po desti nebo snehu vytece vic vody jak odspodu. Takze bych to spis odspadoval nebo udelal nejake odvodneni.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.129.106 (?), 5.9.2020 9:31

Ahoj. Jsem na tom úplně stejně jako ty v době tvého dotazu. Taky řeším novou podlahu v řadové garáži a chystám se na 10cm štěrku 16-32 a na to geo a pak fólie separační + 15cm potěru frakce 0-8 při 15cm s kari sítí 10x10 x 6. Můžeš mi prosím na mail napsat, jakou jsi sehnal a použil tu fólii a geotextílii? Případně jakej jsi použil i potěr?

Připojit reakci

host - xxx.xxx.246.42 (?), 6.9.2020 19:23

Nejsem stavař ale geotextílii bych dal pod ten kámen nebude se zamačkávat do podkladu ta separační folie je na ochranu izolace pod konečný beton.

beton

separačí folie

izolace

hydroizolace spojena s izolací obvodové zdi

beton + kari

kámen

geotextílie

Připojit reakci

host - xxx.xxx.49.133 (?), 12.9.2020 1:36

co resite?? proste udelejte betonovou podlahu, na to bud Ipu, nebo tekutou lepenku, pripadne radny nater gumoasfaltu, a finalni vrstvu betonu nebo samonivelicky zatezovy a hotovo. jak uz psal kolega nize, v garazi vam na podlahu natece vic vody ze samostaneho auta jak ze z podlozi.

Připojit reakci
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů
(c) Lupo Media s.r.o. 1999 - 2020