Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.

Kotle a topení > Od kterého obchonika koupit plyn pro domácnost

Od kterého obchonika koupit plyn pro domácnost

host - xxx.xxx.70.58 (?)
18.11.2019 18:37

To myslíte vážně? Nemyslel jste fonergy? Nejlepší je hledat srovnání a diskuze.Samozřejmě úplně nej je osobní zkušenost.

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Vše o zahradě - rostliny, ovoce, zelenina, zahradní technika, nářadí, doplňky, bazény a jezírka

host - xxx.xxx.173.16 (?), 17.11.2019 18:05
Tento příspěvek (zjistit adresu)

Dobrý den přátele. Poraďte.
Máte někdo zkušenosti s obchodníkem prodavajícím plyn pro domacnosti ze Sviadnova jedna se o společnost LUMIUS na kalkulačce energii jeho nabídky na plyn jsou velmi výhodné. Čekám na Vaše rady, tak abych nenaletěl plané sliby, a stím související problémy.

Všem děkuje Pepa

Připojit reakci   

host - xxx.xxx.68.17 (?), 17.11.2019 19:22
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Tohle ti nestačí?

Jak mi kdysi poradil kamarád chceš lacnější elektriku dej to na dobu určitou k Inogi chceš lacnější plyn dej plyn k čezu na dobu určitou Malý a pofiderní organizace vynechej teď budeš mít lacněji a za rok zapláčeš. Bohemia nyni rozdává ale pročti sipořádně jejich smlouvu co budeš vlastně po roce platit za sazbu

Připojit reakci

host - xxx.xxx.10.2 (?), 17.11.2019 23:23
A nedej boze s malymi prekupniky resit nejake technicke detaily, kzere ma delat vlastnim prenosove soustavy, distributor. Chcete usetrit na energiich? Vyuzivejte je mene;) l.
Připojit reakci

host - xxx.xxx.70.58 (?), 18.11.2019 11:53

Ale i malí mohou být dobří. I problémy vyřešili. Čtěte reference. Někde bylo i diskuzní forum o dodavatelích, tam jsem se také inspiroval. Zkuse hledat diskuze o dodavatelích.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.68.17 (?), 18.11.2019 15:20

Pro mne je duležité dodavatel má pobočku kancelář do 25 km od mého bydliště a vše co potřebuji mohu vyřídit po netu nebo v kanceláři   proto mám vše i inogy nechci jej propagovat ale s mými spotřebami energii bych jinde ušetřil max 1000 Kč za rok což ale zas obnáší nejbližší kancelář Ode mne je 100 Km Praha atd. a další problémy ktere se mohou nakupit

Musíte si zvážit sám zda se ta uspora vyplatí či ne

Připojit reakci

host - xxx.xxx.70.58 (?), 18.11.2019 18:37

To myslíte vážně? Nemyslel jste fonergy? Nejlepší je hledat srovnání a diskuze.Samozřejmě úplně nej je osobní zkušenost.

Připojit reakci
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů