Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.

Motorové pily > Aku pila - např. Makita DUC353

Aku pila - např. Makita DUC353

AGoodwin (3) - xxx.xxx.138.190 (?)
19.3.2019 18:55
Tento příspěvek (zjistit adresu)

Uvažuju o koupi motorové pily pro různé řezání doma, na zahradě a případně i v lese a aku pily mi připadají jako zajímavá volba, spojující mobilitu, nižší hlučnost i možnost použití v interiéru apod.

Jaký na to máte názor?

Z Aku-pil mne zaujala ta uvedená Makita DUC353, má na ni někdo nějaký názor - nebo i obecně na pily Makita?

Předem díky za jakékoli konstruktivní příspěvky

Připojit reakci   
Vše o zahradě - rostliny, ovoce, zelenina, zahradní technika, nářadí, doplňky, bazény a jezírka

JJs (299) - xxx.xxx.245.162 (?), 20.3.2019 7:35
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Makita pouze přeplastovává Dolmar. Takže tak. Jinak s Aku stroji makita naprostá spokojenost. Testoval jsem i sekačku a strunovku. Tu strunovku jdu příští měsíc koupit. Pokud máte akumulátory není čeho se bát. Ale samozřejmě záleží kolik čeho chcete řezat.

Připojit reakci

AGoodwin (3) - xxx.xxx.138.190 (?), 21.3.2019 12:12

Díky za názor

tady jsme našel nějakou recenzi, která v podstatě potvrzuje to, co jsem si o té pile myslel...

Jinak je zajímavé, že jsou dva typy 353 a 355, nepodařilo se mi dopátrat rozdíl... A taky nechápu proč se k nám neimportuje ta delší 405ka.

Připojit reakci

AGoodwin (3) - xxx.xxx.138.190 (?), 22.3.2019 17:54

Odpověď ze strany importéra ohledně rozdílu 353 vs 355:

"Stroj stejný, rozdíl v krytu řetězu. Beznástrojový a klasický."

Když se člověk podívá do toho online katalogu, tak se to z toho dá asi i poznat. navbíc se zdá, že se liší i rozměrem drážky (353 má 1,1 mm, 355 má 1,3), což pán od importéra jaksi nezmínil.

Zdejší zastoupení Makity se moc nevycajchnovalo - na dotaz proč nedováží typ 405 neodpověděl a na dotaz na rozdíl neúplně. Snad to bude jen ojedinělé selhání :-)

Je to fakt s tím Dolmarem, našel jsem pilu Dolmar na pohled úplně stejnou, jen holt oranžovou... A taky mnohem dražší.

Zkusím tu DUC353, uvidíme. Dík za feedback.

Připojit reakci

JJs (299) - xxx.xxx.128.131 (?), 22.3.2019 20:47

Není zač. Příště zavolejte do Elvin prodej do Ostravy, ti jsou dobří nebo mému dodavateli na fajnestroje.cz Tam má majitel dost dobrý přehled. Vždycky tam ztvrdnu hodinu i když kupuju jen trojku vrták. laugh

Připojit reakci
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů