Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.

Motorové pily > Husqvarna 560xpG to ťažby

Husqvarna 560xpG to ťažby

host - xxx.xxx.182.177 (?)
3.3.2019 20:12
Tento příspěvek (zjistit adresu)
Zdravím pozerám sa po novej píly do hrubšieho dreva a do, prebierok celkom sa my pozdáva hq560 aj ked s farm huskamy nemam dobré skusenosti táto nevyzerá zle aj ohlasi sú všelijaké Chcem sa vás ktorí pílu vlastnia :ste spokojní?,co sa na týchto pilach kazí tedaw každá píla ma svojew muchy co nieje domislene? Akto je to s elektronickým karburatorom? Dakujem este som roZmýšľal o Dolmar.mmm
Připojit reakci   
Vše o zahradě - rostliny, ovoce, zelenina, zahradní technika, nářadí, doplňky, bazény a jezírka

host - xxx.xxx.103.210 (?), 4.3.2019 9:12
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Mám zřejmě jednu z prvních HQ 560-nevím kolik let. 7? Spokojenost veliká. Lehká, silná, svižná, výkon jak tele, příjemně tlusté madlo do ruky,. Dozadu sklopený válec se nezanáší. Nemohu si ji vynachválit. I přes negativní komentáře tady na webu. Jen standardní opravy-nová lišta, řetězka a propálil jsem hliníkový kus plechu na výfuku. Žádné opravy. Hodně špalkuju, tu a tam podélný řez, motor dostává dost zabrat ale funguje bez problémů. Ale dost se věnuju údržbě -každý den po práci ji rozeberu a dost pečlivě čistím od pilin a smůly, protože používám bi olej. Řetěz brousím po každé 1.-2. nádrži, olej Mogul TSF.

Mám ještě starou verzi s 3/8" řeznou soupravou. Dnec, co vím se dělá jen na,325". Asi bych obětoval tu tisícovku a šel do typu 562. Má fungl stejné parametry ale velké uchycení lišty, 3/8" řetěz, trochu větší filtr. Původně byla 560 pro Evropu a 562 pro US/Kanadu.  A doporučuji XPG-to vyhřívané madlo je špica

Připojit reakci

host - xxx.xxx.182.177 (?), 6.3.2019 9:11
Nikto viac neporadi? Odpovedate tu na cinske ppíly, a mne nie. Ano aj tu na fóre som hladal ale nenasiel som nič podstatné. Na zahraničných fórach som sa dozvedel viac ako tu, a tooolko odborniiikov :)
Připojit reakci

Olše (168) - xxx.xxx.68.17 (?), 6.3.2019 18:03

No moje zkušenost to není ale synovce který dělá profi těžbu to jest zápřah naplno denně jak říkal cca 4až5 nádrží jak kdy někdy i více a jde mu již rok bez problémů jen lišta řetězy a prstýnky řetězky

Pokud mohu říci správně namíchaná směs a základní udržba měla by vydržet

Připojit reakci

host - xxx.xxx.103.210 (?), 6.3.2019 19:40

noooo, pokud jde o ty negativa tak zkuste zde pohledat nebo snad také na energoportal.cz (vyhledat-> "560xp"). Tech komentářů bylo dost..

Ale rád slyším, že funguje i jiným :-)

Připojit reakci

host - xxx.xxx.56.94 (?), 2.6.2019 12:30
Ahoj. Mam tutu pilu cca 5 rokov. Pouzivam ju na pripravu palivoveho dreva napr. : na jar narezala na klaty 15 kubikov dreva, potom lezi v garazi 3 mesiace a ide zas porezat 7 kubikov dreva a zas ma oddych atd. A reze fantasticky, a nikdy som snou nemal ziaden problem. Môzem len doporucit.
Připojit reakci
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů