Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.

Motorové pily > Oleo mac 560

Oleo mac 560

host - xxx.xxx.248.67 (?)
7.7.2020 16:04

Vlastim pilu OM GSH 560 zatial som s nou popilil 10 kubikov cerstvych bukov priemeri boli okolo 60 az 70cm. Pilil som to na penky dlhe 33cm pila ide bez akych kolvek problemov ziadne dusenie nic stale v peknych otackach aj cez hrce a neminul som ani 5 litrov benzinu. Tolko moja doterajsia skusenost s touto znackou. Kupoval som ju na odporucanie par ludi ktory ju maju a su spokojny tiez. Vela stastia

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Vše o zahradě - rostliny, ovoce, zelenina, zahradní technika, nářadí, doplňky, bazény a jezírka
   << Předchozí příspěvky | 1, 2   

Oleo mac 560

host - xxx.xxx.96.42 (?), 8.2.2020 21:25
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)
Já bych ji nechtěl ani zadarmo. Pravidelně servisuju Oleomaky, a proč, protože v Mounte na to mají čas a lidičky si vzpomenou, že chtějí v sobotu řezat. A ti Mounte jako techniky včera vzali do práce. Neumí ani seřídit karburátor. Jediny kvalitní pile byly Solovky, ktery prodávali. Aji moc peněz by si měl člověk umět vážit.
Připojit reakci   

Oleo mac 560

host - xxx.xxx.125.251 (?), 9.2.2020 9:58

tak už jí mám doma je to GS 651 po shlédnutí musím napsat toto řezná souprava je 3,8 1,5 lišta to je klasika od mountfieldu s výměnou špičkou no ta váha je opravdu vysoká oproti PS 6100 nebo HQ 560 otom žádná filtr vzduchu je uchycen dvěma šrouby jako u starších HQ atd.z venčí působí moderně už má ty plastový klipsny jako jiné moderní pily ale pozor velký plus ode mne má za to že má obráceně spojku tak to koukám to klobouk dolů šrob na olejové čerpadlo klasika dekompres taky celkově bych tu pilu určil na špalkování, manipulaci kácení střední no možná i silnější hmoty odvětvování no už na můj věk to určitě nebude možná pro ty mladší rabyjáty ale v dnešní době a velkému sortimentu na výběr, co dodat start byl na osmé tažení nechám jí vyset v běhu půl hodiny a když se zlepší počasí tak jí zkusím pak napíšu jak fachčí.

Připojit reakci

Oleo mac 560

host - xxx.xxx.248.67 (?), 7.7.2020 16:04

Vlastim pilu OM GSH 560 zatial som s nou popilil 10 kubikov cerstvych bukov priemeri boli okolo 60 az 70cm. Pilil som to na penky dlhe 33cm pila ide bez akych kolvek problemov ziadne dusenie nic stale v peknych otackach aj cez hrce a neminul som ani 5 litrov benzinu. Tolko moja doterajsia skusenost s touto znackou. Kupoval som ju na odporucanie par ludi ktory ju maju a su spokojny tiez. Vela stastia

Připojit reakci
1, 2   
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů