Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.

Dílna a nářadí > Elektrické nářadí firmy CMT?

Elektrické nářadí firmy CMT?

host - xxx.xxx.233.103 (?)
24.7.2020 16:44

Když vám někdo píše, že je to pouze obchodní a ne výrobní značka, tak to je pokyn jít od toho. Pokud tedy chcete do budoucna náhradní díl. Nebo pak budete sjíždět obrázky na google a hledat kde to ti borci nakoupili, to zn.čemu se to podobá, tedy za předpokladu, že vám to vydrží po hromadě do nákupu uhlíků. Kupuji jen nepřejmenované nářadí. Hezkým příkladem je Stiga, na výrobku najdete hned několik štítků, které znamenají: Pro Švédskou značku vyrobila Italská firma v Číně. Za mě je lepší existující výrobní firma z ukrajiny, než papírová firma jednoho strejdy se spoustou reklamy.

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Vše o zahradě - rostliny, ovoce, zelenina, zahradní technika, nářadí, doplňky, bazény a jezírka
   << Předchozí příspěvky | 1, 2   

host - xxx.xxx.13.45 (?), 26.10.2010 23:32
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Dekuji za Vasí posledni větu, jeden z mála Vašich pozitivních odkazu pro toto forum, konecne bude mozne se dozvedet konkretni zkusenosti o dotazovanem naradi a ne plky prodejce, ktery koupi od Noell az po Milw. a meni svuj kabat podle atualni poptavky po jim prodavanym zbozi.S pozdravem Kutil z AEG

Připojit reakci   

host - xxx.xxx.25.177 (?), 27.10.2010 0:08

Dobrý den

Ano že jste z výrobního závodu AEG není divu, že jim scháníte dušičky také AEG je horší a předražený jak český narex na který nemá v ničem, výrobky AEG bych nekoupil ani s 80% slevou stějně tak worx (zelená řada) od ferm Asist (zelená řada) einhell (červená řada) a mnoho jiných lepítko umí nalepit každý a smontovat .

Já jsem prodal a prodávám skoro veškeré značky, vím co a jak, vím co se reklamuje, a jaké jsou vady, je mně úplně jedno jakou značku prodám a jaký výrobek marže je všude stejná, mám prodáno k 10 000kusům nářadí ve všech oblastech, to neuvidíte ani neohmatáte za celý život natož abyjste si dovedl představit něco... mám téměř veškeré značky na trhu od těch nejhorších po nejlepší, u elektrického nářadí se jedná zhruba nad 30výrobců už jsem je zde jednou v jednom vlákně část jmenoval nebudu se opakovat.

Ano kupuji od Noell až po DUSS, WAGNER a další průmyslové výrobky.

Těch pár kutilů co sem chodí, a pernamentně 5lidí odpovídá je sakra málo, většině příspěvků nikdo neodpoví když zareaguji už tam po mně reaguje dalších 5,to že někdo nechce slyšet je věc druhá.

Nemusím sem chodit, nabízejte to svoje AEG... zbohem

M.

Připojit reakci

Chemický Alí (2739) - xxx.xxx.4.78 (?), 27.10.2010 0:53

Tomu se říká "proti všem"

Jen mi tak vrtá hlavou M, když máte "prodáno 10000 kusů, jak je jen možné, že   jako jediné validizující argumenty uvádíte stále dokola Aukro, Heuréku, nebo jeden kus metaba z BABAU.

Reakce na Vaše názory není o tom, "že někdo nechce něco slyšet", neobviňujte ze svého stylu komunikace ostatní. Na Vás je nejhorší to, že mícháte pravdu, domněnky a vyložené lži. Odpovědět Vám , to nečiní člověk proto, že by si snad dětinsky myslel, že změníte styl argumentace, ale odpovídajícímu je prostě líto úplných laiků, kteří by fórum navštívili a tu snůšku lží by díky tomu, že se tváříte "solidně" vzali za bernou minci.

Víte, pokud člověk sleduje Vaše odpovědi, musí se  smutně pousmát, AEG Vám není dobrá ani s 80% slevou (kazí nyní na webu kšeft, že?), ale Black and Decker byste natlačil snad i proti Milwaukee.

Nediskutujete prostě solidně.

Připojit reakci

duri (187) - xxx.xxx.68.214 (?), 27.10.2010 7:54
Pan M, velmi vas prosim, vymenujte mi 3-4 modely, ktore ma Bosch a Metabo rovnake.
S vdakou a pozdravom, Juraj
Připojit reakci

host - xxx.xxx.7.142 (?), 27.10.2010 15:38

Jako autor prvního dotazu ne právě s potěšením sleduji, kam až se diskuze dostala a velmi bych si přál věcné příspěvky bez osobních útoků. K původní otázce: ano, CMT a Freund jsou značky horních fréz, které mne zaujaly zejména rozsahem upínání 8 a 12 mm a k tomu adekvátním výkonem při přijatelných cenách. Hledal jsem tedy praktické zkušenosti, pozitivní i negativní. A ještě obecně: má-li někdo na konkrétní problém jiný názor než já, je to důvod k zamyšlení, porovnání, hodnocení, sebereflexi. Pro hlupáky také k útoku. R.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.121.86 (?), 23.1.2013 12:43

Dobrý den, chtěl bych Vás požádat, zda-li byste se se mnou nepodělil o své zkušenosti k jaké frézce jste se nakonec přiklonil, jaké máte s ní zkušenosti..apd. Jsem ted před podobnou volbou, rád bych zakoupil horní frézku, a nerad bych se spálil. Děkuji za odpověď S pozdravem Ondřej

Připojit reakci

host - xxx.xxx.233.103 (?), 24.7.2020 16:44

Když vám někdo píše, že je to pouze obchodní a ne výrobní značka, tak to je pokyn jít od toho. Pokud tedy chcete do budoucna náhradní díl. Nebo pak budete sjíždět obrázky na google a hledat kde to ti borci nakoupili, to zn.čemu se to podobá, tedy za předpokladu, že vám to vydrží po hromadě do nákupu uhlíků. Kupuji jen nepřejmenované nářadí. Hezkým příkladem je Stiga, na výrobku najdete hned několik štítků, které znamenají: Pro Švédskou značku vyrobila Italská firma v Číně. Za mě je lepší existující výrobní firma z ukrajiny, než papírová firma jednoho strejdy se spoustou reklamy.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.147.70 (?), 27.7.2020 9:09

Ja volím v poslednej dobe Makitu, niektoré náradia sú vyrobené v číne, ale tam si tiež kvalitu sledujú. Zase Makitu z Rumunskej výroby obídte oblúkom (niektoré uhlové brúsky).

Připojit reakci
1, 2   
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů