Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.

Dílna a nářadí > Nářadí zn. Parkside - prodáváno v Lidlu

Nářadí zn. Parkside - prodáváno v Lidlu

host - xxx.xxx.151.105 (?)
27.7.2020 9:59

Mám z Lídlu vibrační a pásovou brusku. Vibrační už něco odpracovala a zatím funguje bez problémů, ale s pásovou mám stejnou zkušenost, protože mi nezbrousila ani 10m trámu. Jedná se o model Parkside PBS 900 C3.

Když jsem ji rozdělal, zjistil jsem, že ozubené kolo totálně zhoblovalo hřídel, která je na pevno k cívce. Není to poprvé, co někde na netu čtu o poruchovosti pásové brusky z Lidlu. Takže některé nářadí od nich funguje, pásovka ale mezi nimi zřejmě nebude.

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Vše o zahradě - rostliny, ovoce, zelenina, zahradní technika, nářadí, doplňky, bazény a jezírka
   << Předchozí příspěvky | <...21, 22, 23, 24, 25...>   

host - xxx.xxx.40.196 (?), 30.3.2011 21:24
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)
Nevíte jestli je v ČR servis zn. Parkside?? Mám horkovzdušnou pistol a přestala hřát. Je to spirála, ale nemohu ji sehnat. Díky za pomoc
Připojit reakci   

host - xxx.xxx.184.232 (?), 15.1.2011 18:22
vždyť je servis uveden v každém návodu. Jsou schopni poslat na dobírku cokoliv, co se u nás prodalo, i náhradní baterky a co jste prošvihli v lídlu, koupíte za téměř podobnou cenu + poštovné u nich.
Připojit reakci

host - xxx.xxx.28.235 (?), 1.9.2016 20:16
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu) Připojit reakci

host - xxx.xxx.124.106 (?), 12.12.2018 23:16
Je to více než čtyři roky. Také jsem zkusil Parkside pásovku a skončil identicky. Pásovka Parkside je/byla kopie Bosche. Příčina poruchy byly vybroušené zuby na ozubeném řemenu mezi motorem a hnaným válcem. Brusku jsem vrátil (reklamoval - vrátili peníze), přidal dva litry a koupil Black Deckera XT. Toho mám doteď.
Připojit reakci

host - xxx.xxx.151.105 (?), 27.7.2020 9:59

Mám z Lídlu vibrační a pásovou brusku. Vibrační už něco odpracovala a zatím funguje bez problémů, ale s pásovou mám stejnou zkušenost, protože mi nezbrousila ani 10m trámu. Jedná se o model Parkside PBS 900 C3.

Když jsem ji rozdělal, zjistil jsem, že ozubené kolo totálně zhoblovalo hřídel, která je na pevno k cívce. Není to poprvé, co někde na netu čtu o poruchovosti pásové brusky z Lidlu. Takže některé nářadí od nich funguje, pásovka ale mezi nimi zřejmě nebude.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.13.228 (?), 8.11.2010 19:49
Zdravím všechny kutily, moje zkušenost s Parkside je jen ta nejlepší! Rozbrušovačka 230mm 2000W je špičková- elektronický rozběh, síla dostatečná, nařezáno diamantovým kotoučem Parkside v podstatě na celý barák (beton, zdivo, kámen, obklady). Kotouč vůbec neubyl, flexa jede jako šlak - za cenu okolo litru skvělá koupě, nevěřím, že by jiná hobby toto vše vydržela?! Dále mafl, také výborný, zatím tedy moc nenařezal, ale vypadá dobře. Pásová bruska - skvělá! pasy za pár korun, pracuje se s ní parádně. Elektronický rozběk, regulace. Aku vrtačka, také výborná - 2 rychlosti, LP chod, regulace indikace nabití. Jen mě překvapil NICD aku - ty už se skoro nedělají, tak jsem zvědav co vydrží. Jestli lehne po 3 letech záruky, nechám jej repasovat na NIMH a bude. Hodinová nabíječka (která hobby to má?). Pistole na lepidlo, také výborná, bezkabelové provedení, výměnné hroty se silikonovým těsněním, praktický kufr. Za 250 - no nekup to! Wapka se zdá také super. Tichá, spolehlivá, tlak OK, nástavce také OK, dlouhá hadice - kvalitní. Za cca 1200! Jsem dost technický typ, mám rád kvalitní věci a Parkside mě opravdu vždy mile překvapí. Dílenské zpracování perfektní, práci odvede jak má, spolehlivost výborná. A za ty peníze je to skvělý kup. Myslím, že jeho kvalita balancuje na hranici hobby/profi. Samozřejmě nemá na profi nářadí, ale na něj absolutně nemá žádné jiné hobby nářadí (většinou čína). Parkside je němec. Mají zde i autorizovaný servis, kde se dají i kupovat ND. Takže mé zkušenosti jsou výborné, všem Parkside doporučuji! Martin Stránský
Připojit reakci

czechito (1) - xxx.xxx.136.114 (?), 9.11.2010 20:16
Souhlasím, je to skvělé nářadí, máme parkside pásovou brusku, 230mm flexu, a ten diamantový kotouč k ní je super, dále pokosovou pilu, která bez problému řeže i exotické dřevo a akušroubovák, a 5 let už elektrické nůžky na živý plot, přičemž gardena odešly po 2 letech. Jedním slovem super nářadí, za super cenu, škoda jen, že do obchodů chodí jen v menším počtu kusů.
Připojit reakci

host - xxx.xxx.182.202 (?), 9.11.2010 20:28

U nás v Lidlu toto nářadí nemají hodně dlouho.

Připojit reakci

PedroKV (211) - xxx.xxx.184.232 (?), 15.1.2011 16:56
Zrovna 230mm flexa je podle mě kousek, který se nepovedl. Srovnávám s aušusem Assist a CMI z OBI za cenu také okolo 1200Kč. S těmahle všema velkýma jsem vždy řezal jen beton či ztracené bednění a zpravidla vydrží sotva 2 měsíce a šup pro novou, ale ta Lídlovská vydržela tak 14 dní, opravdu velmi málo. Dali mi novou a znova to samé, tak jsem si nechal vrátit peníze.

Jinak 125mm flexa jede jako fík, je pravda, že s ní řežu železo, takže tam trpí míň.

Pak jsem si tam taky koupil multifunkční nástroj-oscilační brusku, obdobu Bosch PMF180E. Ale vrátil jsem ji-potíž byla v tom, že Boschácké příslušenství-nástroje nešly do téhle upnout a dle servisu další nástroje neměly být minimálně od nich k sehnání.

A ještě jsem vracel akuvrtačku, už nevím, co to bylo zač, přinesl jsem ji domu, ale když jsem ji potěžkal a srovna s Bosch PSR14,4, bylo to nebe a dudy. A mám krátké prsty, tak se mi i držela hůř. Raději jsem objednal náhradní aku do Božky.

Jinak tam kupuju dost věcí a velká spokojenost, dělá to to co má, vydrží to a je to za pusu. Zázrak, zdá se.. :-)
Připojit reakci

host - xxx.xxx.111.79 (?), 15.1.2011 20:06

Ja ho mam tiez ten multifunkční nástroj-oscilační brusku a v pohode som nanho dal skrabku od bosch poslem foto.

Obrázky:

Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky) >> | <...21, 22, 23, 24, 25...>   
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů