Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.

Dílna a nářadí > Nářadí zn. Parkside - prodáváno v Lidlu

Nářadí zn. Parkside - prodáváno v Lidlu

host - xxx.xxx.217.79 (?)
21.1.2020 21:01
Před 10 - ti roky jsem koupil mafl neznačkovy. Udělalal moře práce a minulý rok odešel a tak jsen si řekl že půjdu do značky. Rukojeť se spouští je u toho značkového tak nahovno široká že mě po půlhodině bolí ruka jak čert. Jinak pro hoby v6dy kupovat nejlevnější. To je můj názor.
Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Vše o zahradě - rostliny, ovoce, zelenina, zahradní technika, nářadí, doplňky, bazény a jezírka
   << Předchozí příspěvky | <...6, 7, 8, 9, 10...>   

host - xxx.xxx.217.79 (?), 21.1.2020 21:01
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)
Před 10 - ti roky jsem koupil mafl neznačkovy. Udělalal moře práce a minulý rok odešel a tak jsen si řekl že půjdu do značky. Rukojeť se spouští je u toho značkového tak nahovno široká že mě po půlhodině bolí ruka jak čert. Jinak pro hoby v6dy kupovat nejlevnější. To je můj názor.
Připojit reakci   

host - xxx.xxx.210.176 (?), 9.1.2011 12:41
jo jo existuje a je to supr věc jen se to dělá u profi pilek ale že to má i parkside to je mi novina ale popravdě o pásovvce moc přemýšlím pač ná upevnění ke stolu což je dobrá věc a má to jen bosch
Připojit reakci

host - xxx.xxx.186.76 (?), 7.9.2010 17:39

Zdrávím zdejší kutilstvo apodobné lidičky..já si myslím že pokud ta pilka neřeže tak se bude muset vyhodit..osobně mám ruční malinkou flexu z tesca, používám ji jen na odjehlování hran po frézování a za chvíli bude po ní hřídel na které je kotouč se už povážlivě kvedlá v "uložení" jestli se to tak dá nazvat..no už bych si nic podobného nekoupil..

Připojit reakci

host - xxx.xxx.108.84 (?), 1.7.2015 15:42

Mám také mafla z Lídlu (toho většího- prodávájí dva typy), je opravdu silný a utáhne plný prořez, ale vodící deska je z tenkého plechu a v důsledku toho se řez vlní. Navíc nastavení kolmého řezu není dáno od výrobce, ale musí se doaretovat tenkým šroubkem, takže než jsem si toho všiml, tak jsem nemohl pochopit, že nemám kolmý řez, když s jiným maflem to není problém. Vrcholem se se ale stala klička aretace nastavení odklonu pilového kotouče. Při jednom nastavení jsem ji protočil. Po demontáži jsem zjistil, že záběr kličky zajišťuje titěrný plastový tisícihran. Samozřejmě měsíc po záruční lhůtě. Hbitě jsem volal na callcentrum dle přiloženého návodu. Po několikadenním pokecání s automatem, který mne ujišťoval, že všichni operátoři vyřizují ty co se dovolali přede mnou (vždyť to znáte) jsem se konečně dovolal v pátek cca 12, 00. Po 10 min vysvětlování slečně (je to a zda někde na Slovensku) mi přepojila na servis. Tam to nikdo nebral. Takže nové kolo, ale měl jsem štěstí, po hodině to vzala a ehjle ta samá slečna a po mé urgenci mi řekla, že mi do hodiny zavolají ze servisu zpátky. Nezavolal asi měli ryby, v pondělí také ne, v úterý jak bysmet. Takže ve středu další kolo. Odpoledne jsem slavil úspěch a dovolal se na servis. Vzal to technik, kterému jsem znovu vysvětloval co se stalo, asi nerozuměl česky, protože taky česky nemluvil. Musel jsem vzít návod a z obrázku mu říct číslo dílu (pro další je to 6). Když to konečně pochopil, tak mi sdělil, že na to neměli jedinou reklamaci a že to tedy objednají z Německa. Na můj dotaz na cenu- cca 200- 300 Kč- to víte poštovné. Ať pošlu mailem objednávku. Stalo se a promptní odpověď, že to nemají skladem. Na můj argument, že musí ze zákona mít náhradní díly po určitou dobu, další rychlá odpověď, že už to mají vyprodané. Na vysvětlenou, nepoužívám nářadí v prácí, ale opravdu příležitostně. To samé se mi stalo s pásovou bruskou, vyprodané ND. Delta - žehlička se protáčí vůči rukojeti a odlepuje se plast se suchým zipem, Mečová pila, rukojeť nejde zafixovat v základní poloze. Mám ještě kmitací brusku -nemůžu na ní sehnat náhradní příslušenství. V krabici mne čeká flexa 230, kterou jsem si koupil, protože mi odešla po 10 letech noname 115 a přímočarou pilu, kterou jsem si pořídil, protože 30 let stará BD je slabá-  tak na modelaření. Mám strach to rozbalit. Závěr - s tímhle přístupem Parkside už nikdy! Anebo jako jeden tesař, který si koupil od Parkside příklep vrtačku/kladivo, který mi na můj argument, že to není na každodení práci na stavbě řekl: do roka ji utávím a v rámci záruky mi ji vymění nebo vrátí prachy.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.77.197 (?), 1.7.2015 18:31

Na tyhle řeči že to za rok utavim a vrátí mi peníze se mužů z vysoka... Jako řemeslník potrebuju pracovat a ne se honit po reklamacich a čekat až mi za měsíc dají jiný výrobek. Momentálně mám v merku maflik od makity, měl by promítnout 10 cm, ale koupim ho až ho budu potřebovat. Cena cca 10k 

Aku vrtačku i pro hoby použití bych doporučil třeba zeleného Bosche s Lion baterkama za asi 3k. Pro občasné smontovány policky to bohatě stačí a nemusím se bát že po půlroce nepoužíváni už nepůjde. 

Momentálně jsem se vzhlidnul ve značce Milwaukee a po roce a půl používání nemůžu říct jediný křivý slovo.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.211.124 (?), 14.2.2016 21:25

Řekl bych, že to je spíš kus od kusu. Kamarád začínal s nářadím Parkside montovat klimatizace a vše kolem chlazení a nikdy si na něj nestěžoval, naopak. Nevim, mám pásovou brusku, zatím jsem s ní obrousil celou kanoi, 30m plot a krom řemenu na kterém se ohoblovaly zuby (koupil jsem ho na netu za 80,- i s poštovným a české výroby, tedy neoriginál wink)

Co se týká vracení v záruční lhůtě v Lidlu, když už jsem něco vracel a to jen vyjímečně, tak jsem dostal buď nový přístroj a nebo peníze hned, žádný čekání měsíc apd. wink

Připojit reakci

host - xxx.xxx.225.113 (?), 23.4.2017 15:34
Mám opačnou zkušenost.Při prvním použití brusky Parkside se začal zastavovat brusný pás.Reklamoval jsem brusku v Lidlu a nyní čekám.Mají na vyřízení 30 dní.Co si mám myslet?
Připojit reakci

Dasty (120) - xxx.xxx.245.29 (?), 23.4.2017 15:47

Asi to je smůla.Já mám hodně nářadí Parkside a ani u jednoho jsem neměl problém.Nadávalo se tady na tlakové myčky a mnoho dalšího nářadí a všechno na co se tady nadávalo tak používám již hodně dlouho a nemám žádnej problém.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.45.50 (?), 8.10.2017 8:31

Pásová bruska PS z lidlu je asi ten nejhorší elektro výrobek co prodávaj.

Švagr si ho koupil a vydržel asi týden, Už při pohledu na zpracování a vybavení když to porovnáte s ostatníma noname (např. bauhaus toolson)

Jinak aku z lidlu jsou super, ale je možný že se kvalita mění s časem a typem. mám dvě, z jedný se teď zakouřilo, ale nenechte se mýlit že značky jako bosch se nerozbíjí.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.51.143 (?), 11.10.2017 1:16

Horší by bylo, kdyby to vydrželo dva roky a den. Takhle je to v pohodě. Uděláte práci a šmejd vrátíte tam, kam patří.

Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky) >> | <...6, 7, 8, 9, 10...>   
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů