Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.

Dílna a nářadí > Někdo zkušenosti Narex

Někdo zkušenosti Narex

host - xxx.xxx.220.66 (?)
2.12.2019 21:40

Pán 56.89 na kterého jsem reagoval psal o aku utahovačce Narex. Proč se mi to posunulo nevím ale je to tak že pokud přidávám reakci na něčí příspěvek kliknu na připojit reakci. Bohužel se to posunulo na konec všech příspěvků. howgh strýc Pepin

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Vše o zahradě - rostliny, ovoce, zelenina, zahradní technika, nářadí, doplňky, bazény a jezírka
   << Předchozí příspěvky | 1, 2, 3, 4   

Někdo zkušenosti Narex

JJs (322) - xxx.xxx.128.131 (?), 3.12.2019 11:42
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Tak ta změna byla nutná aby se vyrovnali konkurenci a nejsem si zcela jist, ale týkala se přechodu na li-ion baterie. Od té doby je to celkem v pohodě. Samozřejmě za nejlepší akumulátory považuji Metabo a pak Millwaukee, ale to je jen můj názor. Jinak co se týče mého vlastního srovnání tak Dewalt a modrý Bosch jsou na stejné úrovni s Makitou. 

A s kvalitou se prostě u makity musíte orientovat dle ceny. MakTec je čína mimo hodnocení a nejde srovnat se zeleným Boschem, takže když máte dvě makita vrtačky o přibližně stejných parametrech a jedna stojí mnohem více, je to prostě cena za použité technologie a materiály. 

Připojit reakci   

Někdo zkušenosti Narex

JJs (322) - xxx.xxx.128.131 (?), 2.12.2019 15:20

Hloupost. fajnestroje.cz tam já si objednávám uhlíky na míru. (a taky Makity, ale to jen proto, že to mám osobně blízko a na ceně se vždy domluvíme)wink

Připojit reakci

Někdo zkušenosti Narex

host - xxx.xxx.220.66 (?), 2.12.2019 18:55

Uhlíky do aku rázového utahováku Narex asi 150Kč. Nevím jaký typ máte vy (nebo už ne) ale do 14,4 voltového určitě jsou v prodeji. strýc Pepin

Připojit reakci

Někdo zkušenosti Narex

host - xxx.xxx.59.27 (?), 2.12.2019 21:13

Ale pán vyššie písal o 150mm flexe a nie uťahovačke.

Ja mám inak starˇu EBU13 a do tej uhlíky zohať idú (v lete som ju necháva previnúť).

Připojit reakci

Někdo zkušenosti Narex

host - xxx.xxx.220.66 (?), 2.12.2019 21:40

Pán 56.89 na kterého jsem reagoval psal o aku utahovačce Narex. Proč se mi to posunulo nevím ale je to tak že pokud přidávám reakci na něčí příspěvek kliknu na připojit reakci. Bohužel se to posunulo na konec všech příspěvků. howgh strýc Pepin

Připojit reakci
1, 2, 3, 4   
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů