Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.

Dílna a nářadí > Skusenosti so znackou PowerPlus

Skusenosti so znackou PowerPlus

host - xxx.xxx.223.91 (?)
11.9.2020 11:56

Dakujem za nazor,

asi to necham na Makitu

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Vše o zahradě - rostliny, ovoce, zelenina, zahradní technika, nářadí, doplňky, bazény a jezírka

quark (1) - xxx.xxx.5.251 (?), 24.8.2020 9:12
Tento příspěvek (zjistit adresu)

Ahojte, ake mate skusenosti so znackou PowerPlus?

Zaujimam sa hlavne o aku naradie a aky je rozdiel napr. medzi touto znackou a znackou Makita co sa tyka aku naradia. Teda kvalita, vydrz akumulatorov, pomer cena/kvalita,...

Chcel by som casom nakupit aku naradie tak aby som mohol baterie lubovolne prehadzovat medzi jednotlivymi naradiami.

Dakujem za kazdu radu resp. realnu skusenost.

Připojit reakci   

host - xxx.xxx.52.152 (?), 24.8.2020 11:16
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Závisí od toho aké máte očakávania. Ak vám ide len to zdieľanie akumulátorov ako také a pomer cena/výkon tak odporúčam lidl x20v team náradie.

Ak požadujete fakt širokú radu nástrojov, dlhoročnú podporu, systémové kufríky tak makita/modrý bosch.

Tie rozdiely budú skôr v drobnostiach u zavedených značiek, ohybnejší prívodný kábel, kvalitnejšie a lepšie spracované plasty, ergonomickejšie držanie/ovládanie, dostupné náhradné diely, rôzne príslušenstvo, systémové kufríky, núdzovo viete kúpiť akumulátor v najbližšom elektre, oveľa širší sortiment, kontinuálny vývoj - v jednotlivostiach sú to drobnosti ale dokopy to má zmysel.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.223.91 (?), 11.9.2020 11:56

Dakujem za nazor,

asi to necham na Makitu

Připojit reakci

host - xxx.xxx.149.3 (?), 24.8.2020 13:37

To jsem ani nevěděl, že existuje, asi bych se nepouštěl zbytečně do experimentování se značkami, když není problém s osvědčenými a rozšířenými typu makita apod.

Jinak jsem také kdysi uvažoval podobně, jako že jedna značka nářadí a od ní postupně vše aku, na jednu baterii, nakonec jsem si to rozmyslel až jsem dospěl k tomu, že si nezavalím dílnu aku krámama, jediný aku přístroj mám nakonec akušroubovák.

Připojit reakci

JJs (339) - xxx.xxx.128.131 (?), 25.8.2020 19:55

Akukrámama? Já nahradil sekačku a křovinořez "akukrámama" a zmizel mi benzín, oleje, odměrky a tak dál. Sekačka může viset na zdi a já nemusím chodit manželce míchat benzín a startovat.  Akufrička je něco neskutečně návykového a až mi doslouží frézka RTJ700, půjdu jednoznačně do akuverze. Ale samozřejmě je to o velikosti zahrady a o tom, co člověk v dílně dělá. wink

Připojit reakci

host - xxx.xxx.149.3 (?), 26.8.2020 11:53

Ano a přibudou nabíječky a baterie, já mám auto, takže benzín a olej mám doma stejně, nic nemíchám. Šlo mi ale spíše o nářadí v dílně, ano, na něco je aku lepší a pohodlnější, určitě by se mi to někdy hodilo, ale právě kvůli tomu nepoběžím hned pro aku přístroj, ledaže bych to skutečně užil aspoň 2x-1x týdně, což u flexy nebo frézky u mě jako hobby nehrozí a proto nemám problém s kabelem asnažím se vyhnout tomu, mít od jednoho typu elektro nářadí více kusů. Elektro nářadí se snažím minimalizovat.

Připojit reakci
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů
(c) Lupo Media s.r.o. 1999 - 2020