Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
Ú v o d n í   s t r á n k a  |  Reklama   

Dílna a nářadí > Stolní kotoučová pila

Stolní kotoučová pila

JJs (158) - xxx.xxx.245.162 (?)
9.8.2018 15:35

Páni, tak to jo, to bych udělal úplně stejně. Dejte sem pak recenzi, prosím.

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Vše o zahradě - rostliny, ovoce, zelenina, zahradní technika, nářadí, doplňky, bazény a jezírka
Nejnovější příspěvky v tomto vláknu:
Tak o víkendu řezáno lamino kotoučem Bosch e..., host, 8.10.2018
Bosch kotouče (optiline wood) použ..., JJs, 4.10.2018
Zrovna dnes mi dorazily objednané kotouče k ..., host, 4.10.2018
Trochu se v tom ztrácím. Který typ pily jste si ko..., host, 4.10.2018
Jelikož jsem také nakoupil v Axminster shopu..., host, 4.10.2018

Stolní kotoučová pila

hfx9 (6) - xxx.xxx.55.130 (?)
7.8.2018 11:27, počet návštěv: 8310
Přejít na: tento příspěvek (zjistit adresu)

Dobrý den,

chtěl bych radu ohledně výběru stolní kotoučové pily. V mém hledáčku jsou dvě Bosch GTS 10 XC a Dewelt 745.

Jsem jen kutil, co by rád stolní pilu a tak si říkám, jestli nevybírám zbytečně drahé kousky, ale u levnějších mám strach že budou pravítka a vodítka k ničemu a mě jde o přesnost, protože když něco dělám, tak chci aby to vypadalo. 

Trošku víc se kloním k Boschu, protože mám frézku od trironu a na internetu jsem našel jak si lehce udělat z části stolu pily i stůl na frézku.

Pokud poradíte nějakou kvalitní levnější alternativu budu rád.

Připojit reakci   

Stolní kotoučová pila

host - xxx.xxx.238.4 (?)
7.8.2018 12:43
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Kazda pila ma svoje pre a proti.Predpokladam ze recenzie mate nastudovane... Ak na to mate rozpocet chodte do toho.Mozno este zvazit Makita 2704..Vyraznu chybu nespravite so ziadnou z nich

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

JJs (158) - xxx.xxx.235.192 (?)
7.8.2018 22:58

Nesrovnatelné pily. Pokud jen kutíte a amatersky truhlaříte, stačí vám DW745. Je to skvělá pila a těch cca 10 000 navíc za Boshku asi nepoznáte. Jinak na heuréce i tady najdete k DW 745 dost komentářů. Já žádnou levnější alternativu nenašel, protože jak Makita MLT100X tak Bosch PTS 10 nemají dobré vodítko a ta boschka je vysloveně z laciného plastu. 

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

Kudibal (14) - xxx.xxx.154.174 (?)
8.8.2018 15:08

Hlavně si je jděte do nějakého hobby krámu prohlédnout a osahat. Budete zklamán provedením. Zjistíte, že chybí materiál na důležitých místech a že jsou dosti "vaklací" a všechno se tak trochu kroutí a ohýbá, pokud silněji zaberete. Musí se s tím počítat a volit správné postupy práce.

Levnější pily jiných výrobců jsou už přímo tragické, co se týče tuhosti, přesnosti a reprodukovatelnosti nastavení.

Takže zbytečně drahé kousky skutečně nevybíráte.  

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

8.8.2018 21:07

Tak pokud si na tom chce nařezat jen laťky na plot nebo ořezat palubky tak zbytečně drahé budou. Každopádně koupit si něco jako tu boschku, je fakt radost. Už jenom si to doma vybalit. 

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

host - xxx.xxx.55.130 (?)
9.8.2018 10:13

Tak mám v plánu dělat pro prcka palandu, pak manželskou postel, kuchyni na chatě, schody a něco se ještě najde. Takže jen na plot a palubky to nebude, ikdyž na ně taky :-D

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

host - xxx.xxx.238.4 (?)
9.8.2018 10:12

A co tato pila?

Axminster Hobby Series TS-250M-2 Table Saw

liatinovy stol s vodiacimi drazkami

asynchronny motor

rozsirenie stola sa da dokupit resp. spravit vlastne

cena 530€ doprava zadarmo z UK

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

9.8.2018 10:29

Tak moc děkuji, nakonec jsem na uvedeném odkazu našel bosch gts 10 xc za 16800Kč což je super cena. Hned jsem ji objednal. U nás se nedostanu pod 23.000Kč. Takže za cenu dewaltu mám bosch supeeeer.

Dííííky moc pánové

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

host - xxx.xxx.238.4 (?)
9.8.2018 10:59

Ano aj to som si vsimol.. tu vyhodnu cenu. tak som rad ze som pomohol.. nech sa dari a vsetky prsty ostanu cele :)

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

9.8.2018 13:13

Můj příspěvek pod tímto příspěvkem mířil na původního tazatele. Neumím ho připojit na správné místo.  Oprava se nepovedla, proto dva příspěvky...

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

9.8.2018 13:15

Tak sem potom, prosím, napište, jak to dopadlo. Vypadá to všechno až podezřele výhodně. Jestli se na tom ještě nějak nechtěli přiživit třeba nějací celníci, daň, clo,... I když stále ještě jsou snad v EU.

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

9.8.2018 15:28

Už teď vím, protože mi psal support že bude zásuvka UK, takže mám objednanou redukci na z UK na EU.

Jinak jsem pro jistotu platil přes paypal a pokud nic nepřijde, nebo přijde cihla, tak budu řešit přes paypal. Zatím jsem se vždy ke svým penězům dostal.

Určitě dám vědět jestli pila dorazí, v jakém stavu a tak vše kolem. Jestli úspora 8tis bude stát za to.

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

9.8.2018 15:35

Páni, tak to jo, to bych udělal úplně stejně. Dejte sem pak recenzi, prosím.

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

host - xxx.xxx.238.4 (?)
10.8.2018 9:12

Axminster shop je v UK overeny eshop. ziadne obavy. Ja mam objednanu tu TS250-2 v stredu mi dorazi, tak sa tesim na nu :)

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

host - xxx.xxx.103.210 (?)
11.8.2018 14:36

U Axminsteru kupuji nářadí již poněkolikáté. Spolehlivý shop. A slušný výběr.

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

host - xxx.xxx.33.91 (?)
12.8.2018 15:02
Platili jste někdy CLO nebo DPH. Zrazilo mě že mi DHL napsalo předpokládaný termín doručení pokud ale nebude zásilka zdržena celním řízením. Tak doufám že DPH ani CLO platit nebudu.
Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

host - xxx.xxx.87.208 (?)
12.8.2018 15:39

V rámci EU se clo a DPH neplatí.

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

host - xxx.xxx.238.4 (?)
20.8.2018 9:33

Len na doplnenie info. Pilu (Axminster TS250-2)som objednal 10.8. a 15.8 som ju mal doma. Z pily somnaozaj nadseny.. Je ozaj tazka (80kg) pri manipulaci som musel dat dole liatinovy stol. Samotny ram je sice z plechu ale dostatocne tuhy a nikde sa nic neohyba.. Spravil som zatial len par skusobnych rezov (musim este vyriesit odsavanie pilin) rezal som dubovu dosku asi 7cm hrubu, bez problemov. Motor ma kultivovany chod (asyncronny) a ma dobrzdovanie pri vypnuti. Z vyroby bola nastavena presne, proavitko paralelne, ale vsetko sa da v pripade poreby nastavit... planujem dorobit rozsirenie stola...

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

host - xxx.xxx.203.181 (?)
17.8.2018 21:06
Tak pila dnes dorazila. Nic nebylo třeba doplácet. Vše funguje jak má. Koupil jsem si redukci na zásuvku z UK na EU a pohoda. Pila těžká ale překvapivě tichá. Udělal jsem pár zkušebních řezů a jsem nadšen. Jen taková začátečnická otázka: Když si na pravítku pily nastavíte např 4cm tak by to mělo odpovídat rozměru od pravítka ke kotouči, tedy použijete tu část co byla odříznuta mezi pravítkem a kotoučem. Co když ale chci použít tu část co nebyla mezi pravítkem a kotoučem? Jak to pak měříte? Snad jsem to popsal správně a berte mě prosím jako amatéra. Závěrem bych chtěl poděkovat za tip na obchod v UK a zatím jsem z pily nadšen.
Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

Kudibal (14) - xxx.xxx.226.33 (?)
20.8.2018 1:24

Jsem taky amatér, ale myslím, že podélné řezání by se mělo odehrát mezi pravítkem a kotoučem.  Pak to má smysl a rozměr výrobku je přesně definovaný (pokud sedí tlouštka zubu kotouče s nastavením měřidla). Pokud použijete tu část materiálu, kde není pravítko, tak musíte počítat s tlouštkou zubu (třeba 2,5mm), protože o tento kus materiálu pochopitelně přijdete.

Takže například podélné rozdělení prkna na dvě shodné šířky s minimem odpadu už chce trochu počítání a náčrtek. Musíte započítat právě ten chybějící materiál. Kupodivu někdy nedostanete přesně stejné poloviny jak jste si představoval. :-)).  Tuhle jsem chtěl širší prkénko nařezat na 4 stejné latě s minimem odpadu a poslední lať byla prostě tenčí. Ale pokud je přesná pila a šikovné ruce, mělo by to vyjít.

Na tom obchodu v UK je zajímavé, že ceny jsou tam, ve srovnání s cenami u nás, spíše nevýhodné. Zde diskutovaná pila BOSCH vypadá jako výjimka. Ale nezkoumal jsem to podrobně - jen pár kusů příslušenství k okružním pilám BOSCH. Vodicí latě, svorky k nim a bylo to všechno dražší. 

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

20.8.2018 8:34

1. Mám radost za vás, umím si představit tu slast to vybalovat.

2. Předpokládám, že jste pilu seřídil, protože bez toho bude na truhlařinu nepoužitelná. Jak dlouho vám to trvalo? Mi u DW745 asi dvě hodiny, tak jen pro srovnání.

3. Pravítko by mělo být na obou stranách a mělo by počítat s šíří dodaného kotouče.

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

20.8.2018 9:45

Pokud to bylo na mě (pila Bosch) tak:

ad 1. slast to byla jen částečná, protože se k tomu nachomejtnul synek a už vše rozdělával a zkoušel aniž by o tom cokoliv věděl, takže celé rozbalování se smrsklo na hlídání prcka co s čím dělá.

ad 2. Zatím jsem nic neseřizoval, to přijde až tento víkend, ale i na těch pár kusech co jsem nařezal to vypadá že pravítko je rovnoběžné s kotoučem, a měří cca o 1mm méně. Uvidím jestli je kotouč kolmej na desku stolu.

ad 3. Pravítko se dá dát na obě strany, jsou tam dvě stupnice pro levou a pravou část od kotouče. Já ale udělal při pár žezech tu chybu, že jsem chtěl použít tu část co nebyla mezi pravítkem a kotoučem a to byla ta chyba. No budu se s pilou muset naučit a to je na tom to krásný.

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

host - xxx.xxx.87.5 (?)
21.8.2018 11:15

Šířce zubu se říká "prořez" a může se lišit podle kotouče. Pravítka se stupnicí jsou sice hezká věc, ale pokud to chcete mít pintlich, stejně si to nakonec budete nastavovat zkusmo s použitím nějakého odřezku. Je výhodné nařezat si předem "kalibry", např. prkénka z tvrdého dřeva odstupňovaná třeba po 0,5 cm, nebo použít nějaké profily atp. se známou přesnou šířkou, ty pak přikládat z boku ke kotouči a podle nich pak nastavovat pravítko. Čím delší, tím lepší.

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

host - xxx.xxx.245.162 (?)
21.8.2018 11:59

No nevím, přikládání měrky ke kotouči se mi nikdy neosvědčilo. Není nad stupnici a zkušební řez. Nastavím 470mm, říznu, naměřím 471 a nastavím 469. S měrkou lze udělat stejný postup, ale je jich třeba hodně a zkušební řez musí stejně být.

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

host - xxx.xxx.92.238 (?)
21.8.2018 12:41

Chci-li opravdu přesný podélný řez, zaříznu 1 cm hluboko do nějakého zkušebního špalíku a šuplerou změřím tloušťku dřeva. Přiložená měrka ke kotouči není vždy přesná. Na stupnici se nespoléhám, když vyměním kotouč za jinak zubatý, změní se i parametry prořezu. 

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

host - xxx.xxx.64.15 (?)
21.8.2018 15:16

Nejenze ta pravitka nebyvaji prilis presna. Ale taky se vam pila muze vyklonit. Zejmena pri tvrdsim nebo hlubsim rezu. Tj. vyjede ze smeru a pravitko najednou couha do prazdna. Na presnu rez si dejte podelne rovne prkno jaok bocni doraz. Pripadne si kupte hlinikovy profil ktery se na pily dela. Rez je pak velmi presny.

Pripadne si slepte pravitko ze dvou kusu preklizky-siroke a uzke. Uzkou prilepite na sirsi jako doraz. A podle te horni uzke sirokou proriznete. Pak staci jen cele toto udelatko pripevnit svorkami na rezany material a mate sickove presny rez.

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

host - xxx.xxx.243.1 (?)
27.8.2018 8:03

Mohu se zeptat, jak je to s případnou reklamací - znamená to pilu poslat do UK? Také tam platí 24 měsíců záruka? Na kolik vyjde asi doprava?

Platil jste k pile dopravné nebo to byla koncová cena?

Docela mě tenhle nákup zaujal, protože se mi Bosch líbí, ale vhledem k ceně půjdu asi do Dewalt DW745.

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

27.8.2018 13:34

Cena to byla koncová.

Po registraci na bosch stránkách je záruka 3 roky (jako ostatně u všeho modrého nářadá Bosch), jestli platí i u nás jsem zatím nezjišťoval.

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

27.8.2018 13:37

Tak ověřeno u Bosch že záruku lze uplatnit i v ČR, protože UK je ještě stále v EU.

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

host - xxx.xxx.243.1 (?)
27.8.2018 22:20

Díky moc.za odpověď a zjištění záruky. Teď přemýšlím o Bosch ještě víc.

Máte nějaké nové zkušenosti a poznatky s pilou?

U DW745 se mi líbí nižší váha, protože ji budu zřejmě občas přenášet a připadá mi líp řešený posuv podelného pravítka - otočím kolečkem a vodítko se posouvá pomocí mechanizmu na obou stranách rovnoměrně. U Bosch mi připadá, že vodítko sunu jen v drážce a že to nebude tak přesné.

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

28.8.2018 10:14

To vodítko u DW 745 je bomba, ale Bosche bych v tomto směru opravdu nebál. Důležité je, že je vodítko fixováno na obou stranách stolu a ne jen na jedné jako u PTS 10 nebo makity MLT100

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

30.8.2018 8:29

Já bral Bosch kvůli ceně a kvůli tomu že se do stolu (po jeho rozložení) dá lehce zabudovat frézka triton, kterou vlastním a tak budu mít na jednom stole jak řezání tak frézování (mám mini dílničku kde je problém s místem). To že je Bosch oproti DW745 těžší je pravda (je to velká mrcha), ale mám v plánu si udělat pod pilu stoleček na kolečkách, tak pak bude manipulace jednodušší. To že je velká (má velký pracovní stůl) jsem chtěl, protože jednu stolní pilu už mám (nějaký einhel) a to je děs jak je to maličké.

O víkendu na pile budu snad něco dělat (chci si dělat okenice, tak chci pilu využít k řezání drížky po délce okenice pro zasunutí palubek), tak uvidím jak to půjde.

A co se týká vodítka, je robustní, je velké, je těžké, ale velmi lehce se s ním manipuluje, takže za mě nemám strach že by s ním byl nějaký problém.

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

host - xxx.xxx.203.181 (?)
2.9.2018 19:25
Dneska jsem si s pilou víc zapracoval a jsem nadšený. Dělal jsem okenici a potřeboval jsem v bočních latích udělat drážku. Lať byla 1m dlouhá a drážka 2cm hluboká a 1.5cm široká. Stůl na frézku ještě nemám hotov, tak jsem to zkusil pilou a super. Vše krásně rovný prostě paráda. Pak jsem dělal čepy pomocí pily a taky perfektní. Jsem nadšený.
Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

host - xxx.xxx.243.1 (?)
3.9.2018 8:03

Díky za napsání zkušeností...

Postupně jsem došel k názoru, že také pořídím Boschku. Zrovna na ní koukám a zdražili na 17100,- :(, ale ještě to není taková hrůza...

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

host - xxx.xxx.248.245 (?)
11.9.2018 11:56

Z Axminster-u mi prišla proforma faktúra na BOSCH GTS 10 XC plus stojan, kde je zahrnutá aj cena 98.- libier bez DPH za dopravné. Podľa nich sa teda platí dopravné do výšky max.99.-EUR bez DPH pri zásielkach do EU..

V predchádzajúcich príspevkoch niekto písal, že doprava je zdarma. Mal niekto faktúru bez dopravného?

Vďaka za odpoveď.

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

13.9.2018 12:46
Já jsem objednával jen pilu bez stojanu a poštovné jsem měl zdarma.
Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

host - xxx.xxx.245.75 (?)
13.9.2018 18:57

Poslal som im email, ako to je s tým dopravným. Dostal som odpoveď, že objednávka nad 99 EUR je bez poštovného s obmedzením iba do 100 kg. Túto informáciu som ale na ich stránkach neobjavil...  Spolu so stojanom, elektrokoncovkou EU a magnetickým sklonomerom to malo spolu 102,12kg. V texte odpovede mi hneď doporučili rozdeliť pôvodnú objednávku., čo som samozrejme aj urobil. Cenu na internete uvádzajú 650 EUR, faktúra je v librách. V prepočte to vychádza 657,57 EUR, čo už neriešim. Cena za pílu je aj tak v porovnaní s inými výborná.

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

14.9.2018 8:06

Tak hlavně že se podařilo vyhnout poštovnému.

Ať pila slouží, já jsem nadšen.

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

14.9.2018 11:52

Začínáte mne trochu štvát. wink

Já ji vyřadil, protože 26000Kč bylo prostě moc a koupil za 14000 DW745. Ne že by byla špatná, naopak, ale koupit za podobnou cenu GTS desíku by byl kauf jak hrom. Tak ať všem slouží.

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

host - xxx.xxx.223.121 (?)
14.9.2018 14:58

Koukám na Heuréce, že u nás GTS10 zlevnila a dá se koupit za 14,5 tisíc.

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

host - xxx.xxx.223.121 (?)
14.9.2018 15:00

oprava 15,5 tisíc

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

Kudibal (14) - xxx.xxx.151.85 (?)
14.9.2018 20:30

Jenže to je nejspíš cena za provedení "J" a ne "XC". 

"J" je jednodušší a spíše přenosná verze. Chybí jí různá vysouvací prodloužení a posuvný stolek. Ale možná se mýlím. Kdyžtak dejte odkaz.

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

15.9.2018 8:29

To jsou poněkud odlišné pily. Základ je stejný, ale řezná kapacita stolu je jiná a také motor je použit lepší u XC. Méně hluku, brzda, elektronický rozběh. 

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

host - xxx.xxx.243.1 (?)
4.10.2018 8:04

Jelikož jsem také nakoupil v Axminster shopu v UK, přidávám pochvalné zkušenosti. A zároveň děkuji, že jste mě k této možnosti přivedli. :) 

Nákup pily proběhl v pořádku. Cena byla nakonec 16900,-. Pokud by bylo doručení po UK, cena by byla ještě zajímavější a to 15100,- jestli si dobře pamatuji.

Pila by mohla být ještě bytelnější. Ani bych nechtěl zkoušet nižší řady - musí to být hrůza. Ale abych nenadával, na pile se řeže parádně. Měl jsem z toho věžší obavy. Zatím jsem zkoušel jen pár řezů a teď mě čeká vyrobit si stůl pod ní. A hlavně různý pomocný udělátka pro přesnější řezání, abych zvládl i čepy atd. No a pak hurá na nábytek.

Teď ještě koupit kotouč na lamino. Máte někdo tip? Co nejvíc zubů a trapézový tvar, ale dál nic nevím. Např. jakého výrobce - je rozdíl v kvalitě řezu?

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

host - xxx.xxx.225.49 (?)
4.10.2018 8:24
Trochu se v tom ztrácím. Který typ pily jste si koupil? Děkuji. Kudibal.
Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

4.10.2018 10:10

Zrovna dnes mi dorazily objednané kotouče k této pile.

Objednal jsem přímo bosch a to expert for wood a expert for multimaterial

Bavil jsem se přímo s lidmi od Bosche a řekli mi, že dokud neměli kotouč speciálně na lamino, tak doporučovali multimateriál a řez byl čistý. Proto pro to moje domácí kutění jsem nešel cestou speciál kotoučů na každý druh materiálu, ale vzal jsem wood a univerzál a budu snad spokojený.

Navíc v pokosové pile mám stejný průměr kotouče i s upínacím otvorem, takže kotouč expert for wood s 60 zuby půjde do stolní pily a multimateriál s 80 zuby půjde do pokosové pily, ale to je zatím plán, uvidím až o víkendu zkusím řezat s oběma kotouči, k čemu se přikloním.

Cena kotoučů je cca 1000Kč/kus

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

4.10.2018 16:43

Bosch kotouče (optiline wood) používám a zatím žáden problém.

Připojit reakci

Stolní kotoučová pila

8.10.2018 13:35

Tak o víkendu řezáno lamino kotoučem Bosch expert for wood průměr254mm, dira 30mm, sloušťka těla kotouče 1,8mm, tloušťka řezu 2,4mm 60 zubů.

Řez krásně čistej po obou stranách, nic není vyštípáno, prostě perfekt.

Doporučuji

Připojit reakci
Založit nové téma Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
Vrtací kladivo PBH 1500 C3221.10.20181152
Nářadí zn. Parkside - prodáváno v Lidlu52517.10.20181897707
Jaký máte organizér na šroubky716.10.20181266
Oprava motorové pily STIHL 216.10.2018367
Skusenosti s Bosch EasyCut 12 29.10.20181414
Plastové či dřevěné dveře?399.10.201851123
Stolní kotoučová pila488.10.20188311
Plynuly rozbeh eletrickeho naradia45.10.2018771
Okružná píla Parkside C2 1350 W112.10.20188202
Pilový kotouč pro stolní a okružní pilu427.9.2018846
Parkside Performance Aku vrtací šroubovák 20V226.9.2018698
Asist AE4C160D 3v1 321.9.20186572
Žádost o radu jak seřídit pásovou pilu zn.Scheppach HBS,aby nepadal pilový pás415.9.20181012
Oprava pračky 98.9.20181227
Jakou stolní brusku155.9.201823754
Hoblovka s protahem pro hobby23.9.2018551
Stolni vrtacka - levna (hobby pouziti)5330.8.2018110107
Náhradní nože do elektrického ručního hoblíku915.8.201810801
Oprava plastove casti tlakove mycky - unika voda 312.8.2018702
Jaký vysavač na renovaci bytu?99.8.20185107
Aku vrtacku kupit?138.8.20182355
Jaký žáruvzdorný provázek do tepelné spirály17.8.2018318
Elektrická řetězová pila EMAK14.8.2018380
Záhadná vrtačka 929.7.20183696
Pochlubte se s Vašimi vychytávkami a zlepšováky19719.7.2018503623
Extol918.7.201813976
Co říkáte na Metabo2216.7.20187727
Vrtačka Narex513.7.20181390
Pokosova pila - zastavuje sa kotuc143.7.20182474
Tavná pistole Tafix Koventa826.6.201823000
Levné nářadí - koupit/nekoupit? Jaké a proč?27112.6.2018670072
Cinska napodobenina aku makita 312.6.20181520
Záhadné chování karburátoru Walbro WT 3651711.6.20182772
Jakou značku průmyslového vysaveče Narex, Kärcher, DeWalt - jaké máte zkušenosti673.6.2018114708
Aky je rozdiel v 14 a 18 V aku?822.5.20182381
Zubařský kompresor Chirana - oprava?1122.5.201821503
Jakou aku vrtacku? 7622.5.2018198597
Jaké bity, popřípadě sadu do hobby dílny3216.5.201842845
Narex z číny512.5.20182216
Kladivo Hitachi DH28PCY vs. Makita HR2470T28.5.20181017
Další diskuze: 1, 2, 3, 4, 5 >  
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Reklama
(c) Lupo Media 1999 - 2018
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů