Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.

Dílna a nářadí > Zkušenosti s kombinovaným kladivem Extol Industrial 8790100

Zkušenosti s kombinovaným kladivem Extol Industrial 8790100

host - xxx.xxx.113.252 (?)
31.3.2020 21:56
Reklamaci vyřeším poštou... Ale půjčovna znamená cesty dvě. Vyzvednutí a vrácení. Na rozdíl teoretické reklamace je cesta do půjčovny tutovka.
Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Vše o zahradě - rostliny, ovoce, zelenina, zahradní technika, nářadí, doplňky, bazény a jezírka

host - xxx.xxx.200.241 (?), 31.3.2020 9:27
Tento příspěvek (zjistit adresu)

Zdravím, nemáte někdo zkušenost s tímto kombinovaným elektrickým kladivem Extol Industrial 8790100. Potřebuji provést nějaké bourací práce na koupeném domu a rád bych si pořídil nějaké kladivo v tétto cenové relaci. Děkuji předem za odpovědi.

Obrázky:
Extol Industrial 8790100
Extol Industrial 8790100
Připojit reakci   

host - xxx.xxx.191.243 (?), 31.3.2020 11:13
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Táto značka je čínsky šunt zo zlým menom, treba sa mu zdaleka vyhnúť a kúpiť lepšiu značku.Aj ja som sa dal napáliť na Extol premium a teším sa keď sa pokazí úplne aby som ju mohol zahodiť. Ak už ste rozhodnutý pre lacnú Čínu pozrite radšej nejaké kladivo ktoré sa predáva v hypermarketoch kde vám to pri poruche vymenia kus za kus. Pozrite sa na bazos... tam sa to hemží Hechtom, Fieldmanom,Extolom ktorých sa pokúšajú ľudia zbaviť.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.52.152 (?), 31.3.2020 14:41

Všetko závisí na kritériách ktoré požadujete. V tejto cenove úrovni: Ak potrebujete brutálny výkon na sekanie Scheppach AB... odporúčal by som ale Bosch GBH 2-28 alebo Makita HT2630T a za rozdiel čo ušetríte si na požičať poriadne náradie presne na dobu keď budete tých pár hodín búrať.

Budete mať náradie profesionálnych parametrov so servisom, ktoré na dome uživíte.

Připojit reakci

Jaryn13 (13) - xxx.xxx.208.202 (?), 31.3.2020 15:41

Víte, pokud se jedná o bourací práce na jednom RD, stačí jakékoliv "kladivo". Když se rozbije, máte důvod reklamovat - dostanete peníze zpět. Takové půjčovné asi bude dražší...

Já mám zkušenost s Matrix EDH (dodáváno v plastovém kufru, příslušenství: přídavná rukojeť, náhradní uhlíky, plochý sekáč 14 x 250 mm, špičatý sekáč a 3 x vrták 8/10/12 x 150 mm)- je to šunt jako HECHT a podobné za ty peníze. ALE svou práci udělá. Tedy pokud svépomocí opravujete či bouráte zdi. A jak jsem zmínil - pokud se pokazí za týden-dva, reklamujete a dostanete zpět peníze.

Tj. pro jeden dům a jednu akci bych si do půjčovny nešel. Ani ta rekonstrukce se neděje z neděle na pondělí, takže nějaké případné zdržení dle mého názoru není problém.

Připojit reakci

JJs (323) - xxx.xxx.128.131 (?), 31.3.2020 20:40

No nevím jak vás, ale mne třeba k smrti vytočí, když si naplánuji práci, popřípadě i vezmu dovolenou a půl dne zabiju cestou do města a reklamací. 

Připojit reakci

host - xxx.xxx.113.252 (?), 31.3.2020 21:56
Reklamaci vyřeším poštou... Ale půjčovna znamená cesty dvě. Vyzvednutí a vrácení. Na rozdíl teoretické reklamace je cesta do půjčovny tutovka.
Připojit reakci

JJs (323) - xxx.xxx.128.131 (?), 1.4.2020 11:30

Jistě, ale jsou to cesty plánované. Navíc si člověk může půjčit kvalitní a silnější stroj, než jaký si může koupit. Ale já to vnímám výhodněji pro půjčovnu, protože jednu mám hned v dědině a dve velké po cestě z práce bez zajíždění. 

Připojit reakci

host - xxx.xxx.67.102 (?), 21.4.2020 20:06

problém s takýmto náradím je, že saposerie zakaždým, ked ho najviac potrebujete. Prešvihnete pol dna zistovaním príčiny, alebo reklamáciou. V prípade reklamácie cez poštu ste bez zázraku i mesiac. Takže radšej kvalitné náradie alebo požičovna.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.67.102 (?), 21.4.2020 20:10

Inak u tohto druhu-nech už je pod akoukolvek značkou Extol, Hecht a podobne je hlavne prehrievajuci sa motor i príklepový mechanizmus s poklesom výkonu... Pri častejšom používaní odchádza vypínač a je potrebné často kontrolovat utiahnutie sklučovadla-može sa rozpadnut. Koniec vtáka alebo sekáča namazat pred každou prácou a tiež za čas vzfukat motor kompresorom.

Připojit reakci

PedroKV (211) - xxx.xxx.102.180 (?), 26.4.2020 21:21

Já svého času koupil 2 kladiva v OBI, tuším CMI a točil je na reklamace, abych měl vždy jedno funkční. No a pak jsem si pořídil Makitu HR2470FT a ta už 10 let jen maká. Jo, měnil jsem SDS hlavičku, už měla vakl a po těch 10 letech spojku, ale to se asi dá čekat, že? Sekání omítky, lámání kamenů.. Jako ty větší kladiva z OBI měly vyšší úder, takže na něco byly lepší, no ale jinak to byly krámy.

Když jsem pak potřeboval opikovat kus betonárkovýho betonu, Makča si ani neškrtla a to jsem povrh rozřezal flexou. Na to jsem si musel půjčit mega makitu z půjčovny a za asi hodinu/dvě hotovo.

Připojit reakci
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů