Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.

Okna a dveře > Zabezpečení stavby RD

Zabezpečení stavby RD

pylorus (205) - xxx.xxx.153.234 (?)
10.10.2014 12:36

Máte-li stavbu v dojezdové vzdálenosti - dejme tomu 10-15 minut, tak by se mohl vyplatit levný GSM alarm, který vám bude volat na mobil v případě narušení. Je-li stavba dále, není šance lapku dopadnout a alarm nemá moc smysl. Houkání, sirény atd. umí lapkové vyřadit během pár minut...

Máte-li kolem pozemku funkční oplocení, mohl by dobře posloužit i ostrý pes, který ovšem představuje závazek na mnoho let a navíc je problém se stavebními dělníky, kteří jsou přítomností nekompromisního hlídače ohrožení. 

Martin

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Vše o zahradě - rostliny, ovoce, zelenina, zahradní technika, nářadí, doplňky, bazény a jezírka

Zabezpečení stavby RD

palop (11) - xxx.xxx.167.64 (?), 9.10.2014 18:59
Tento příspěvek (zjistit adresu)

Dcera staví RD a přišla s tím, jak tu stavbu zabezpečit. Když jsem ji řekl, na co, tak mi dala přednášku, co tam všechno má a co to stálo peněz. Zabezpečujete nějak stavbu?

Připojit reakci   

Zabezpečení stavby RD

host - xxx.xxx.178.13 (?), 9.10.2014 20:44
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Jestli jí to staví firma, tak je rozumné mít smluvu, že do předání (převzetí) stavby za majetek ručí zhotovitel. Ten by také na to měl být pojištěn. 

Jestli si to řeší sami, je její obava na místě. Znám několik případů, kdy byly novostavby vykradeny - většinou po instalaci topení a pak zmizely nejen radiátory, ale i kotel. Skoro mám pocit, že to bylo na té instalaci topení závislé. Bylo to na jižním okraji Prahy. Kromě ukradených věcí byl i náplní z topení prolitý barák. Nakonec tam ti stavebníci provizorně přespávali, než instalovali alarmy. Jirka

Připojit reakci

Zabezpečení stavby RD

host - xxx.xxx.190.76 (?), 10.10.2014 11:38

přijde mi to taky zbytečný

Připojit reakci

Zabezpečení stavby RD

host - xxx.xxx.139.23 (?), 12.10.2014 22:00

Já jsem si třeba pronajal GSM alarm na stavbu a zbytečný mi to nepřišlo. Na stavbách se docela krade.

Připojit reakci

Zabezpečení stavby RD

palop (11) - xxx.xxx.167.64 (?), 14.10.2014 11:42

Děkuji, předávám to dál

Připojit reakci

Zabezpečení stavby RD

pylorus (205) - xxx.xxx.153.234 (?), 10.10.2014 12:36

Máte-li stavbu v dojezdové vzdálenosti - dejme tomu 10-15 minut, tak by se mohl vyplatit levný GSM alarm, který vám bude volat na mobil v případě narušení. Je-li stavba dále, není šance lapku dopadnout a alarm nemá moc smysl. Houkání, sirény atd. umí lapkové vyřadit během pár minut...

Máte-li kolem pozemku funkční oplocení, mohl by dobře posloužit i ostrý pes, který ovšem představuje závazek na mnoho let a navíc je problém se stavebními dělníky, kteří jsou přítomností nekompromisního hlídače ohrožení. 

Martin

Připojit reakci

Zabezpečení stavby RD

palop (11) - xxx.xxx.167.64 (?), 14.10.2014 11:45

Plot a ni psa tam dcera nemá. Alarm mi dává smysl i kdyby si ho měla chvíli pronajímat.

Připojit reakci

Zabezpečení stavby RD

host - xxx.xxx.245.29 (?), 7.1.2015 8:52

A doplnit alarm kamerama se záznamem.Osvdčilo se to.

Připojit reakci

Zabezpečení stavby RD

ttbar (2) - xxx.xxx.206.204 (?), 3.9.2015 14:11

efektivní zabezpečení stavby je pomocí fotopasti s GSM modulem. Fotopast nepotřebuje napájení tzn, neni třeba přívod elektřiny fotopast pracuje na baterie a pokud příde nezvaný host fotopast okamžit odešle fotografii na email nebo mobilní telefon a okamžitě můžete reagovat!

Připojit reakci
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů