Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.

Paliva > Tichá motorová pila

Tichá motorová pila

host - xxx.xxx.147.70 (?)
16.9.2020 12:57

Málo vstupných informácií... prečo elektrická nieje riešením?prečo chcete benzínovú keď neznášate hluk a čo a prečo to vlastne chcete robiť? To ako by ste sa chceli ženiť ale chcete ženu čo bude ticho... :)

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Vše o zahradě - rostliny, ovoce, zelenina, zahradní technika, nářadí, doplňky, bazény a jezírka

Tichá motorová pila

host - xxx.xxx.68.254 (?), 10.9.2020 20:53
Tento příspěvek (zjistit adresu)

Dobrý den, existuje nějaké řešení jak ztišit motorovou pilu? Musím si pořídt nějakou farmářku +- 50 ccm a ten zvuk nenávidím já i celá moje rodina. Elektrická pro mě boužel není řešením.  

Připojit reakci   

Tichá motorová pila

host - xxx.xxx.233.18 (?), 11.9.2020 3:03
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Pořidit si sluchátka je jediné řešení Pak už jen koupit si štípané dřevo

Připojit reakci

Tichá motorová pila

host - xxx.xxx.8.138 (?), 11.9.2020 8:14

Díky za odpověď. Sluchátka mám. Prozatím to teda asi vidím na cirkuli a elektrickou pilu :-(Říkal jsem si, že se za ty roky hnuly ledy, když se dělají tiché 4takty pro sekačky :-)

Připojit reakci

Tichá motorová pila

host - xxx.xxx.233.18 (?), 11.9.2020 11:05

Pilu 4takt se nedělá a asi ani dělat nebude Vámi vybraná volba je asi to nej řešení Pokud vam vadí hluk dvoutaktu Podle mne ale s vaší kombinací nad tím strávite mládí Dobrá motorová pila a polovina času se snad dá jednou za rok přetrpět Jinak cirgule je nebezpečnější jak motorovka a kravál no sousedi asi nad cirgulí taky jásat nebudou ten kravál je v decibelech na stejné urovni

Připojit reakci

Tichá motorová pila

host - xxx.xxx.96.42 (?), 11.9.2020 12:59
Já jsem před rokem skončil s benzínem a pořídil za utržené peníze z prodeje benzínového nářadí aku sadu Makita. Zkuste akumulátorovku Makita 36V. Já jsem nadšený. Baterie pasují do aku nářadí a také vyžínače. Baterie jsem koupil na Amazonu a ve srovnání s originálními vydrží 90%, cena je ale skoro čtvrtinová. Loni jsem nařezal 30 kubíků dřeva, letos taky tolik. Do lesa si beru náhradní sadu baterek. Odvážím naráz 1 kubík na metry. Na to stačí jedna sada baterek. Nádherná práce, pustím vypínač a je ticho. Pila řeže rychle a bez zápachu, nestartuji, jenom stisknu páčku a páčkou mění otáčky motoru. Makita DUC 355z.
Připojit reakci

Tichá motorová pila

host - xxx.xxx.209.43 (?), 13.9.2020 18:10

Cirkulár je fakt tiché a ideálne riešenie. Nekomplikujte si život. Tichá motorová píla predsa existuje. Je to píla s elektromotorom. Ak je pre vás riešenie cirkulár ale elektrická píla nie, tak potom jedine bruchatka a dvojmužná.

Připojit reakci

Tichá motorová pila

host - xxx.xxx.9.144 (?), 13.9.2020 18:54

Cirkulárka je slyšet po celé vsi. Vzpomínám zamlada soused asi přes 4 chalupy celý dni hlodal nějaké klacíky na cirkule. To bylo pořád cvrnk, cvrnk, cvrnk. Celý dni. Na palici.

Připojit reakci

Tichá motorová pila

JJs (339) - xxx.xxx.245.162 (?), 14.9.2020 12:17

Mi to tak dělala sousedka vždycky v neděli ráno. Dostala nutkavou touhu mi přímo pod okny do pokoje řezat na cirkuli. Byla uklízečka a tak byla zvyklá chodit spát v sedm večer a vstávat ve dvě ráno. No a o víkendu vstávala sice později, ale taky brutálně brzo. Desetkrát jsem ji prosil ať to nedělá-nepomohlo. Až když jsem si z okna vytáhl bednu a do tmy jsem si na zahradu pouštěl rock a metal, tak to pochopila.

Připojit reakci

Tichá motorová pila

host - xxx.xxx.147.70 (?), 16.9.2020 12:57

Málo vstupných informácií... prečo elektrická nieje riešením?prečo chcete benzínovú keď neznášate hluk a čo a prečo to vlastne chcete robiť? To ako by ste sa chceli ženiť ale chcete ženu čo bude ticho... :)

Připojit reakci
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů
(c) Lupo Media s.r.o. 1999 - 2020