Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
Ú v o d n í   s t r á n k a  |  Reklama   
Dopřejte si ryzí česká okna Otherm.


Stavební práce > Pripojeni na vodovodni rad/kanalizaci

Pripojeni na vodovodni rad/kanalizaci


host - xxx.xxx.0.146 (?)
6.3.2016 18:37

vetšinou byva klubo trubky na okraji u vašeho pozemku takže pokračujete vykopem na vašem pozemku pokud je dum do 6 metu od plotu daji vam vodoměr do domu pokud je to dal budou chtit aby jste instalovali vodoměrnou šachtu

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Vše o zahradě - rostliny, ovoce, zelenina, zahradní technika, nářadí, doplňky, bazény a jezírka

Pripojeni na vodovodni rad/kanalizaci


host - xxx.xxx.21.110 (?)
6.3.2016 16:10, počet návštěv: 4743
Přejít na: tento příspěvek (zjistit adresu)

Zdravim, kupujeme od developera pozemek a resime ted smlouvu. Developer se vuci obci zavazal zbudovat kompletni technicke site (komunikace, elektrina, voda, plyn, splas.kanalizace) ted jde spis o budouci realizaci a mozna "slovickareni". Jde o to, ze by mel byt pozemek na konci roku kompletne zasitovany->site privedene k hranici pozemku. Elektrina, plyn a splaskova kanalizace jsou jasne definovane. Problem je s vodou.

Hlavni vodovodni rad bude oproti nasemu pozemku situovan pres komunikaci. V ramci stavebni pripravenositi uzemi by mel developer zbudovat "vodovodni rad vcetne pripadnych chranicek pro pripojky k jednotlivym parcelam". Znamena to tedy, ze developer vybuduje hlavni rad a k nasemu pozemku dovede POUZE chranicku nebo je nekde stanoveno, ze musi byt vybudovana i samotna pripojka k hranici pozemku? Nejak si to nedokazu predstavit. Pri samotne realizaci se bude muset kvuli napojeni na vodovodni rad vykopat dira, pres chranicku privest trubka a napojit se, vse pak uvest do puvodniho stavu (napr.rozkopana zelen...) rozumim tomu dobre? Omlouvam se predem za mozna hloupy dotaz, ale o tomhle nevim vubec nic a docela mne to zaskocilo. Predem dekuji za objasneni.

Připojit reakci   
   

Pripojeni na vodovodni rad/kanalizaci


host - xxx.xxx.0.146 (?)
6.3.2016 18:37
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

vetšinou byva klubo trubky na okraji u vašeho pozemku takže pokračujete vykopem na vašem pozemku pokud je dum do 6 metu od plotu daji vam vodoměr do domu pokud je to dal budou chtit aby jste instalovali vodoměrnou šachtu

Připojit reakci
      

Pripojeni na vodovodni rad/kanalizaci


host - xxx.xxx.230.206 (?)
7.3.2016 7:41
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)
Dekuji za reakci, a to co tam skutecne musi provest je nekde oficialne zanesene? Je tedy nesmysl, ze tam zavedou pouze chranicku a nechaji zbytek na nas... jde mi i o pravni stranku veci. v tom dokumentu, ktery po kolaudaci jednotlivych siti podepise obec neni zminka o vodovodni pripojce jenom o chranicce... aby pak nerekli ze se k tomu nezavazali a nechaji at se s tim poperem... jinak stavevni linie zacne urcite do 6m od hranice pozemku. Dle uzemniho planu je minimum 5m...
Připojit reakci
      

Pripojeni na vodovodni rad/kanalizaci


host - xxx.xxx.12.171 (?)
7.3.2016 9:29
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

No procetl jsem to jeste jednou a vypada to tak, ze jak plynovou pripojku (neni problem, plynovod mame po cele sirce pozemku) tak vodovodni pripojku si budeme muset natahnou sami v pripravene chranicce... jeste to overim u developera, ale jak jsem si to nechal ulezet v hlave a pobavil se jeste s kolegou, tak to tak vypada...

Připojit reakci
         

Pripojeni na vodovodni rad/kanalizaci


host - xxx.xxx.223.121 (?)
7.3.2016 10:57
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Vodovodní řady a stoky jsou vodohospodářské stavby, podléhají vodoprávnímu řízení a budou v majetku nějakého správce.

Přípojky jsou až na vyjímky běžné stavby a jsou vaše. Developer přípojky buď vybuduje a prodá vám je s pozemkem, nebo kupujete pozemek bez přípojek a budete je mít součástí vaší stavby.

Připojit reakci
   

Pripojeni na vodovodni rad/kanalizaci


host - xxx.xxx.84.190 (?)
7.3.2016 13:24
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Tak možné je obojí.Jestli se ve staré zástavbě dělá vodovod tak se lidi připojují třeba 2 roky.Až jsou peníze tak se udělá povrch cesty načisto.Je to děs, hledat hlavní řad.za asistence pana domácího.Je to pod tlakem.To se snad lehce dozvíte jestli vám to přivedou až na parcelu.Věřím že jo.

Připojit reakci
      

Pripojeni na vodovodni rad/kanalizaci


host - xxx.xxx.12.170 (?)
8.3.2016 10:17
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Dekuji vsem za reakce, nakonec se to vyresilo, popis byl nakonec spravny. Opravdu dostanu jen: vyvedeni NN do skrinky na hranici pozemku a vyvedeni kanalizace k hranici pozemku. Plynovod a vodovod (do chranicky) si dodelavam svepomoci. Developer mel pry z minulosti spatne zkusenosti s umistenim techto technickych pripojek, kazdy je chtel mit jinde a stezovali si, proto to udelal takhle. V nejblizsim mesici bude vypracovavat pro vsechny majitele pozemku v lokalite dodatecnou nabidku, kde si kdo chce rekne kam mu maji za nejaky peniz pripojky dodelat na klic, kdo nechce udela si to sam. Takze vyreseno.

Připojit reakci
Založit nové téma Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
Oprava schodů 112.11.2017181
Betonová podlaha128.10.2017192
Prosívka do betonu?527.10.2017963
Oprava drolící se cihlové zdi 927.8.20171591
Oprava prasknutého porfixu 1920.8.20177694
Nosný překlad do nenosné příčky?113.8.2017354
Zazděný sklep145.8.20172556
Připojení verandy ke staré chatě? 34.8.2017678
Jak zbrousit nerovnosti pred omitanim64.8.20171121
Akú hmoždínku do dutého stropného panela?34.8.2017450
Věnec k minidomečku628.7.2017987
Mírná elektreoosmóza2122.7.201749838
Bourání oblouku z litého betonu s armaturami 108.6.20173440
Jak provrtat strop81.6.20171655
Je nutný základ pod příčku z ytongu?830.5.20171835
Chata na skále 21.5.2017873
Svázání prasklé cihlové zdi na staré chalupě 3613.4.2017103750
Jak a z čeho vyřešit vstupní schodek do domu 24.4.20171948
Izolace základů327.3.20171368
Výřez otvoru v betonové podlaze525.3.20171889
Materiál na balkon711.1.20175422
Vyspravení starého betonového schodu1110.1.20179880
Obkládání sádrokartonem159.12.201614781
Povolení od souseda22.12.20161859
Bojler na SDK zdi82.11.20163785
Vlhkost v bytě nebo na chalupě2928.10.201675554
Přizdění příčky522.10.20163394
Věnec na kamenné zdí13.10.20161721
Prasklé nosné zdi 425.8.20164287
Jak na sklep?419.8.20164632
Kamenná zeď - napojení sádrokartonu a palubek51.7.201610745
Zatopené díry pro chemickou kotvu415.6.20162889
KVH 120x120 mm na krokve?18.6.20161590
Přilepené bednění pryskyřicí 55.6.20163287
Chemická kotva331.5.20162804
Pribetonovani na stary beton829.4.20166161
Zídka na starou betonovou desku121.3.20162148
Pripojeni na vodovodni rad/kanalizaci78.3.20164744
Vyříznutí starých plechových zárubní421.2.20163452
Zeď široká 15cm35.1.20163646
Další diskuze: 1, 2, 3, 4, 5  
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Reklama | Podněty a připomínky
(c) Lupo Media 1999 - 2017
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů