Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.

Stavební práce > Svázání obvodové stěny staré chalupy

Svázání obvodové stěny staré chalupy

host - xxx.xxx.117.61 (?)
29.6.2020 13:23

Někde je to tu již řešené. já jsem úspěšně stáhl protilehlé štíty na půdě třípatrového domu tím, že jsem použil kulatinu cca 20 mm a tzv. anglické šrouby. Když bylo horko, vylezl jsem tam a šrouby pootočil do tahu. Postupně se to stabilizovalo a štíty se přestaly vyklánět. Pozednice jsem kotvil pásovinou tak, že jsem ji přidělal kolmo na trám, pásovinu přejížděním silnou elektrodou ohřál a pak rychle přivařil ke stropní traverze. napnulo se to jako struna. Jirka

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Vše o zahradě - rostliny, ovoce, zelenina, zahradní technika, nářadí, doplňky, bazény a jezírka

host - xxx.xxx.186.207 (?), 29.6.2020 6:49
Tento příspěvek (zjistit adresu)
Dobrý den. Potřebuji stabilizovat starý domek. Nemá věnec a v průběhu času se na domě vytvořili praskliny. Bývalý majitel pár let neměl okapy. A také pristavel chlév. Má představa je svázat dům venkovní stranou po obvodu celého domu v úrovni stropu. Ocelovým lanem 14mm spojené s 16 mm 8.8 závitovou tyčí. Děkuji za radu. Beri
Připojit reakci   

host - xxx.xxx.212.195 (?), 29.6.2020 13:08
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

lano neni dobry napad casem se vytahne lepsi jsou roxory znamy take stahoval domek u trati a udelal to velice fikane vysekal drazku po celem obvodu a do ni vlozil v cementove malte pasovinu asi 8-10 cm sirokou na rozich pricementoval uhelniky po zatvrdnuti malty vse postupne posvaroval nechal na svary mezeru a svary to pri chladnuti prfektne stahli

Připojit reakci

host - xxx.xxx.117.61 (?), 29.6.2020 13:23
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Někde je to tu již řešené. já jsem úspěšně stáhl protilehlé štíty na půdě třípatrového domu tím, že jsem použil kulatinu cca 20 mm a tzv. anglické šrouby. Když bylo horko, vylezl jsem tam a šrouby pootočil do tahu. Postupně se to stabilizovalo a štíty se přestaly vyklánět. Pozednice jsem kotvil pásovinou tak, že jsem ji přidělal kolmo na trám, pásovinu přejížděním silnou elektrodou ohřál a pak rychle přivařil ke stropní traverze. napnulo se to jako struna. Jirka

Připojit reakci
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů