Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.

Střechy > Jak odstranit starou lepenku ze střechy?

Jak odstranit starou lepenku ze střechy?

host - xxx.xxx.100.124 (?)
21.12.2012 22:30
Tento příspěvek (zjistit adresu)

Dd, na stodole máme obrovskou vrstvu lepenek a nalitýho asfaltu, která bude potřebovat vybourat. Vrstva lepenek je odhadem k deseti centimetrům. Je toho kupa metrů, sekat ro sekyrama bude něco :(neznáte na to nějakou fintu, něčím to řezat? Nebo čím to dostat dolů bez zapálení? :) Díky!

Připojit reakci   
Vše o zahradě - rostliny, ovoce, zelenina, zahradní technika, nářadí, doplňky, bazény a jezírka

16101 (1051) - xxx.xxx.16.101 (?), 22.12.2012 6:18
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Odloupat velkými pajzry

Připojit reakci

host - xxx.xxx.169.89 (?), 22.12.2012 7:36

to vás lituju, potřeboval jsem lepenku sundat ze staré králíkárny, když to nešlo, tak jsem zkusil lepenku i s prknama prořezat motorovou pilou, to sice jiskry létaly, ale řetěz vydržel skoro dva řezy. Nakonec jsem dělal celou králíkárnu znovu, v přepočtu na řetězy to vyšlo levněji.jk

Připojit reakci

host - xxx.xxx.149.89 (?), 22.12.2012 12:19

ja jsem sundaval rucne pajzrama jak pise kolega lepnku ze strechy nad studnou asi 4-5m2 snad hodinu mozna déle byl to sindel a podtím lepenka jeste. Hrozna prace!

Připojit reakci

mili3478 (61) - xxx.xxx.249.168 (?), 3.1.2013 21:25

Dobry den, tak to vam nezavidim ja bych se to snazil vyresit jinak nevim jaky ma stodola sklon, kdyby to nebyla tak velka vrstva, tak bych to srovnal polystyrenem za pouziti samolepicich asfaltovych pasu na ktere bych nalepil finalni vrstvu modifikovany asfaltovy pas s posypem, nebo bych pouzil OSBdesku kterou bych prisrouboval na puvodni srtechu, napenetroval aprelepil ale u takove tloustky vrstvy zrejme strhnout a udelat od znova

Připojit reakci
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů