Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.

Střechy > Střešní krytina pro dřevník

Střešní krytina pro dřevník

host - xxx.xxx.234.71 (?)
10.10.2013 15:00
Tento příspěvek (zjistit adresu)

Obracím se na Vás s dotazem, postavil jsem si jednoduchý dřevník z lešenových trubek. Nahoře mám prozatím jen dřevěnou střechu. Potřeboval bych poradit nějakou ekonomickou variantu střešní krtiny. Parametry střechy jsou dlka 3,6m šířka 1,4m sklon 12°. Jestli dát jen IPU v jedné vrstvě, nebo raději plech...   

Připojit reakci   
Vše o zahradě - rostliny, ovoce, zelenina, zahradní technika, nářadí, doplňky, bazény a jezírka

host - xxx.xxx.144.2 (?), 10.10.2013 15:23
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)
Když už to je z lešenářských trubek, tak bych se netrápil plechem ale dal bych OSB+kanadský šindel. Nebo vlnitý plast, bitumen atdp, ten bude lépe větrat,
Připojit reakci

host - xxx.xxx.234.71 (?), 10.10.2013 15:55
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Já mám již pravě mám bednění z prken hotové položené na střešních latích s rozestupem cca 80 a hranolech 8x8.Díval jsem se ještě, že bych mohl použít v jedné vrstvě Onduline Pergola Roof - Hydroizolační asfaltový modifikovaný pás se skelnou nosnou vložkou a keramizovaným posypem, který je vhodný jako vrchní vrstva pro jednoduché střešní konstrukce od minimálního sklonu střechy 5˚...

Připojit reakci
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů