Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.

Studny > Měření vody ve studni

Měření vody ve studni

host - xxx.xxx.240.116 (?)
24.3.2020 20:34

Myslíte toto: Ultrasonic Water Tank Level Meter Indicator ABS Plastic Temperature Sensor Low battery Indicator Time Alarm Transmitter

Nechci dělat díru do poklopu studny. Bude to fungovat, pokud umístím sondu dovnitř do studny? Displej bych pak měl venku na pergole (cca 10 m vzdálené). Tj. signál bude muset projít skruží studny, ale už ne stěnou baráku...

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Vše o zahradě - rostliny, ovoce, zelenina, zahradní technika, nářadí, doplňky, bazény a jezírka
   << Předchozí příspěvky | <...6, 7   

Měření vody ve studni

host - xxx.xxx.240.116 (?), 24.3.2020 20:34
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Myslíte toto: Ultrasonic Water Tank Level Meter Indicator ABS Plastic Temperature Sensor Low battery Indicator Time Alarm Transmitter

Nechci dělat díru do poklopu studny. Bude to fungovat, pokud umístím sondu dovnitř do studny? Displej bych pak měl venku na pergole (cca 10 m vzdálené). Tj. signál bude muset projít skruží studny, ale už ne stěnou baráku...

Připojit reakci   

Měření vody ve studni

host - xxx.xxx.60.98 (?), 20.4.2020 23:24

Zdravím, pán popisuje, že má čidlo pod skruží studny a funguje mu v baráku ve vzdálenosti 30 m. V popisu udávají, že v prostoru má dosah až 100 m.

Vypadá to zajimavě, ale mě odráží nákup ze zahraničí (je to elektronika) s NEčeským návodem. I když se mi to líbí. Já našel zatím toto.

Kdyby jste objednával, ozvěte se mi prosím.

cermatrans@seznam.cz

Díky.

Připojit reakci

Měření vody ve studni

host - xxx.xxx.59.177 (?), 28.4.2020 15:49

Já měl na předchozím baráku toto čidlo s přijímacím displejem - bohužel mi nejde copy link, tak na obrázku. Vzdálenost byla cca 25 metrů, ale studně byla v jednom ze sklepů , a tak cca 4 až 5 metrů šel signál přes zeď a zeminu u sklepa a pak přes cca 3 zdi cihelné 30 cm.
IvanHorseman

Obrázky:

Připojit reakci
<...6, 7   
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů
(c) Lupo Media s.r.o. 1999 - 2020