Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.

Dřevo a truhlářské práce > Jakou protahovačku?

Jakou protahovačku?

host - xxx.xxx.12.198 (?)
13.8.2020 19:34

v dubnu jsem si koupil gude 254 je to sice hoblovka s protahem už jsem s tím udělal celou pergolu hranoly 15x 10 x5m plus  +1000 plotovek za cenu lehce nad 8000kč za mě spokojenost.

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Vše o zahradě - rostliny, ovoce, zelenina, zahradní technika, nářadí, doplňky, bazény a jezírka
   << Předchozí příspěvky | 1, 2, 3   

Jakou protahovačku?

host - xxx.xxx.136.63 (?), 17.3.2015 10:07
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Zdravím, mazat stoly. Standa.

Připojit reakci   

Jakou protahovačku?

PedroKV (211) - xxx.xxx.209.109 (?), 21.3.2015 7:09

máte nějaké osvědčené kluzivo?

Připojit reakci

Jakou protahovačku?

Jiříček (233) - xxx.xxx.106.99 (?), 21.3.2015 8:23

parafín (svíčka)

Připojit reakci

Jakou protahovačku?

PedroKV (211) - xxx.xxx.209.109 (?), 24.3.2015 6:35

není pak problém třeba při natírání dřeva? Kolega ještě radil mýdlo (tvrdé).

Připojit reakci

Jakou protahovačku?

host - xxx.xxx.172.22 (?), 12.8.2020 11:57

Se zájmem jsem začak číst toto vlákno... s nezájmem ho opuštím. Vlastně jsem se nic uchopitelného nedozvěděl. V podstatě všechno špatně co je hobby nebo pod 10k a jedině "pořádné" stroje. Je zajímavé jak v USA, Kanadě, serverských zemích evropy dostavují dřevěné domy a použivájí zde zatracované srovnávačky - kdyby v CZE bylo postaveno zlomek dřevěných staveb s použitím onech špatných srovnávaček - to je argument co je a co není dobré.

My "češi" jsme snad kritičtí na všechno. Je tam plast= problém, je tam plech, je tam problém, je tam slitina je tam problém... úplně stejně jako fóra o motorech... svět jezdí a češi kritizují... a když už to je dobré, tak zkušenosti zahraničních kolegů na fórech je obvykle opačné...

Omlouvám se, nějak jsem se rozjel... i off topic.

Vlastně mám otázku: tak kterou srovnávačku cca do 12k z našeho trhu? do domácí hobby dílny? a nepokládejte otázky a co s tím chceš dělat ...srovnávat a jaké dřevo..

Připojit reakci

Jakou protahovačku?

host - xxx.xxx.112.249 (?), 12.8.2020 13:15

Zdravím, také jsem hodně četl srovnával doma měl moznost starého KDS 200 a potřebuji ohoblovat latě na plot, kutím takže nějaké prkno, hranolek... všichni mi radili do litiny, repas... ale já mám malé prostory, výhledově s vercajkem budu jezdit na chalupu a opravovat a pak zase vše zpět domů. Mám to prostě tak. Minulý týden mi došlo Metabo DH 330 za 12 400,- a je to radost velká, při dnešních cenách a to jsem měl objednaný DW 733 za 14k což neklaplo. Dle mne jsou to dostatečné stroje na mé práce a vůbec nych se nebál Makity, JETu i Tritonu spíše mít servis když se to popo... a těch věcí co tam odejde nebude málo. Hodně sil

Připojit reakci

Jakou protahovačku?

host - xxx.xxx.12.198 (?), 13.8.2020 19:34

v dubnu jsem si koupil gude 254 je to sice hoblovka s protahem už jsem s tím udělal celou pergolu hranoly 15x 10 x5m plus  +1000 plotovek za cenu lehce nad 8000kč za mě spokojenost.

Připojit reakci

Jakou protahovačku?

host - xxx.xxx.147.70 (?), 14.8.2020 11:54

Osobne si myslím že pán čo nechce aby sme sa ho pýtali čo s tým ide robiť a s akým drevom... sa tu vôbec nemusí pýtať akú hoblovačku a za koľko. Nech si kúpi čo chce a to čo si kúpi mu aj poslúži. Či dobre či dlho... jemu to bude jedno, veď v USA s tým určite ohobľovali pol mesta... :)

Připojit reakci

Jakou protahovačku?

JJs (339) - xxx.xxx.128.131 (?), 15.8.2020 19:35

Vlastně mám otázku: tak kterou srovnávačku cca do 12k z našeho trhu? do domácí hobby dílny? a nepokládejte otázky a co s tím chceš dělat... srovnávat a jaké dřevo..

Ne že bych s vámi ve vašem výčtu občas nesouhlasil, ale tohle je divné. Jak vám má někdo poradit, když nemůže znát podrobnosti. To je jako byste se ptal, jaké auto si pro vaši firmu máte koupit, ale zakázal byste se ptát čím se firma zabývá. A caddym hovna nevyvezete...

Připojit reakci

Jakou protahovačku?

host - xxx.xxx.149.3 (?), 17.8.2020 8:24

Podle mě pokud budeme v nějaké cenové kategorii, tak je skoro jedno co s tím bude dělat, jestli smrkové plaňky na plot nebo fošny z dubu, za ty peníze není žádná srovnávačka vhodnější na to a pak za stejné peníze jiná vhodnější na ono, jako u auta, kdy za stejné peníze můžete mít městské vozítko a nebo dodávku.

Připojit reakci
1, 2, 3   
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů
(c) Lupo Media s.r.o. 1999 - 2020