Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.

Dřevo a truhlářské práce > Konferenční stůl s akvárkem

Konferenční stůl s akvárkem

host - xxx.xxx.242.143 (?)
23.5.2020 9:19
Ještě se chci zeptat máte někdo zkušenosti se sprejem na dřevo? Přece jen štětcem by to asi nebylo ono takže uvažuji že bych koupil spreje a dřevo jakoby nalakoval krom teda horní a spodní desky... Nebo máte jiný nápad?
Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Vše o zahradě - rostliny, ovoce, zelenina, zahradní technika, nářadí, doplňky, bazény a jezírka
   << Předchozí příspěvky | 1, 2   

host - xxx.xxx.52.152 (?), 15.5.2020 15:21
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

K tomu rohu (ktorý sa mi naozaj páči) na napadlo, že by ste to mohli urobiť to akvarko normalne kvadrove, a ten roh len skryť z vonku, vo vnutri tam môžte urobiť prepážku... síce to bude plné vody ale teoreticky je to priestor na nejakú techniku. Zmenší sa tým vnútorný obsah tej skrinky ale vadiť to nemusí.

Keď sa bojíte presnosti vŕtania kolíkov tak,,wolfcraft kolikovacia lišta'' v hornbachu myslím najlacnejšie. Aj na konfirmáty na predvŕtanie je použiteľná. Určite ale odporúčam skryté spoje pred konfirmátmi.

Připojit reakci   

host - xxx.xxx.182.148 (?), 15.5.2020 18:28
Díky za tip o té kolikove liště jsem vůbec nevěděl to určitě pořídím :-) tak jen pro info zatím mi přišla první nabídka za 2900 ale chtěl jsem se vejít do 2500 tak ještě počkám na tu druhou ale asi do toho půjdu
Připojit reakci

host - xxx.xxx.242.143 (?), 23.5.2020 9:19
Ještě se chci zeptat máte někdo zkušenosti se sprejem na dřevo? Přece jen štětcem by to asi nebylo ono takže uvažuji že bych koupil spreje a dřevo jakoby nalakoval krom teda horní a spodní desky... Nebo máte jiný nápad?
Připojit reakci
1, 2   
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů