Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.

Dřevo a truhlářské práce > Vybava dílny do 30000 Kč

Vybava dílny do 30000 Kč

host - xxx.xxx.239.103 (?)
11.7.2020 0:33

Nechci Vám brát elán, ale v první řadě se podívejte, co a za jaké ceny nabízí IKEA, a následně uvažte, jestli s vyjmenovaným vybavením dovedete postel z masivu vyrobit levněji. Podívejte se i na trh s použitým nábytkem. Nikdo o něj nestojí pomalu ani za odvoz.

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Vše o zahradě - rostliny, ovoce, zelenina, zahradní technika, nářadí, doplňky, bazény a jezírka

Vybava dílny do 30000 Kč

host - xxx.xxx.59.149 (?), 10.7.2020 20:23
Tento příspěvek (zjistit adresu)
Dobrý den, potřeboval bych poradit s výběrem strojů do dílny. Potřeboval bych pokosovou pilu, stojanovou vrtačku, frézku nejlépe se stolem, a kompresor pokud něco zbyde. Chci začít s výrobou postelí. Vím že peněz moc není, ale chci to zkusit. Můžete prosím poradit. Mám v hledáčku stroje holzmann. Mám doma hoblovku s protahem a jsem celkem spokojenej. Moc děkuji za případné rady co koupit.
Připojit reakci   

Vybava dílny do 30000 Kč

host - xxx.xxx.239.103 (?), 11.7.2020 0:33
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Nechci Vám brát elán, ale v první řadě se podívejte, co a za jaké ceny nabízí IKEA, a následně uvažte, jestli s vyjmenovaným vybavením dovedete postel z masivu vyrobit levněji. Podívejte se i na trh s použitým nábytkem. Nikdo o něj nestojí pomalu ani za odvoz.

Připojit reakci

Vybava dílny do 30000 Kč

host - xxx.xxx.52.152 (?), 11.7.2020 7:58

Výroba postelí z masívu je náročná na vybavenie. Veci ktoré chcete nakúpiť Vám umožnia vyrábať záhradný nábytok a z postelí pevné rošty. V amatérskych podmienkach má zmysel výroba vstavaných skriní z lamina - tam to môže byť ekonomicky výhodné. Dať si presne narezať a ohranovať diely, doma si doplniť kovania, vŕtať a poskladať. Alebo také to drevo do exteriéru.

Připojit reakci

Vybava dílny do 30000 Kč

host - xxx.xxx.59.149 (?), 11.7.2020 9:53
Postele jsem už nějaké dělal v dílně a to mám pokosovou pilu za 3000 a dlabačku starou 70 let. Právě že jediné co mě napadlo je dělat ty postele. Chci si nějak přivydělat. A postel na výrobu složitá není. Alespoň teda podle mě. Moc díky za reakce 👍
Připojit reakci

Vybava dílny do 30000 Kč

host - xxx.xxx.52.152 (?), 11.7.2020 15:33
Pošlite foto nejakej vasej postele možno nájdete záujemcov a možno presnejšie rady aké náradie by vám mohlo pomôcť. Je možné že by vám hodne zefektivnila prácu napr domino frézka.
Připojit reakci

Vybava dílny do 30000 Kč

host - xxx.xxx.59.149 (?), 12.7.2020 8:39
Domino je asi super věc, ale to by nezbylo moc peněz. Takže někdo kdo doporučí stroje do 30000 Kč?
Připojit reakci

Vybava dílny do 30000 Kč

host - xxx.xxx.233.18 (?), 12.7.2020 17:42

Pořádná pokosová pila vás vyjde na 15 000 metabo makita a pod.

Pokud to myslíte vážně tak žádný hoby stroje ale pořádný co vydrží a nemají předražené náhradní díly Berte to tak lacný výrobek drahý opravy a rozsipe se vám v tu nej nevhodnější dobu

Připojit reakci

Vybava dílny do 30000 Kč

JJs (335) - xxx.xxx.128.131 (?), 12.7.2020 22:38

Nebudu se omezovat rozpočtem, protože každý výrobek vám vydělá na další nářadí. Ale kompresor používám Proteco, dvoupísťák s 50 l vzdušníkem, sice přebrandovaná čína, ale český prodejce, zatím spokojenost za pětku. 

Nevím na co potřebujete kvalitní pokosovku, raději bych investoval do domina či nějaké štěrbinovky, ale asi víte co potřebujete. Dělal jsem s Metabem 216kou a po pár úpravách v pohodě, počítám, že 254ka bude stejně obstojná. 

Co stolní pila?? Tu budete asi potřebovat víc, ne? Pokosovka se s ní dá docela nahradit, když si vyrobíte rozšiřující stůl a pár přípravků. 

Do stolku se dá vrazit jakákoliv čína, stolek si vyrobíte sám. Až si vyděláte, koupíte třeba jako mezistupeň tritona 12mm než se dostanete k pořádné spodní frézce z bazaru. 

Těžko se radí, když neznáme nic navíc. 

Tož držím palce a pamatujte, výrobou si plaťte stroje. 

P.s. Stojanovka? Možná bazarový Jihokov, pokud za míň dá se použít i Bosch PBD40 pokud budete mít štěstí na dobrou osu a kašlete na laser. Hlavně ne Parkside. Něco má fajn, ale stojanovka je takový pytel hooven.

Připojit reakci

Vybava dílny do 30000 Kč

host - xxx.xxx.147.70 (?), 13.7.2020 7:56

Je to tak, pokosovka sa hodí na záhradný nábytok, na kolmé rezy radšej poriadný cirkulár s prídavkom na kolmé rezy. A povrchová úprava? Pásová brúska, excentrická brúska. A čo spoje? - sťahovacie svorky, knechty...

Tiež som ako hobík robil pár postelí a pekne som sa na začiatku natrápil - bol to masív z červeného smreku, väčšinou lepené profily

Připojit reakci
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů