Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.

Zahradní bazény > Betonovat dno nebo ne

Betonovat dno nebo ne

host - xxx.xxx.50.219 (?)
19.6.2020 13:05

Ako ste nakoniec s tymi plechmi dopadol? Chystam sa montovat V7, podklad zhutneny a zazehleny lomovy prach. Takisto mam polystyrenovu kutovu vypln, takze piesok by som idealne nechcel pouzit, pripadne absolutne minimum len na zakrytie tych priecnych pasov.

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Vše o zahradě - rostliny, ovoce, zelenina, zahradní technika, nářadí, doplňky, bazény a jezírka
   << Předchozí příspěvky | 1, 2, 3   

Betonovat dno nebo ne

host - xxx.xxx.13.212 (?), 19.9.2015 20:37
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

To byla i naše představa, ale "odborníci" z mountfieldu nás před tím varovali... tak spíše hledám zkušenosti jaký s tím mají ostatní... už je ale rozhodnuto na jaře se to vybetonuje

Připojit reakci   

Betonovat dno nebo ne

milan209 (4) - xxx.xxx.29.124 (?), 19.10.2015 20:46
Rozhodne to vybetonuj. Známy ma ten menší oval tuším 3.7 x 5.2 a keď som bol u neho v bazéne tak on to nemá vybetonovane. Naprieč bazéna sú také ploché pásy plechu a medzi nimi mal také vypukliny do zeme pretlacene z tiaze vody. Nemal vôbec pekne hladké dno ale také preliaciny. Ta voda má riadnu silu. To ti garantujem. Mi sme vybetonovali pod azúro 405 DL. A nemám problém. Dno rovné . Ono sa totiž krivé dno aj blbo vysáva.... V žiadnom prípade na tom nič neusetris.
Připojit reakci

Betonovat dno nebo ne

host - xxx.xxx.13.185 (?), 20.10.2015 7:08

Děkuji za rady a určitě budem betonovat dno už vybetonované máme jen už čekáme na jaro

Připojit reakci

Betonovat dno nebo ne

host - xxx.xxx.49.9 (?), 8.6.2016 8:57

Pokud máte pevný podklad, nebo vybetonované dno, dávali jste taky ty patní trapézové plechy? Právě se chystám na montáž zapuštěného Azuro 405 a mě přijde, že jsou pak zbytečný, resp. přidělávají problém navíc. Po zasypání pískem pak nemáte rovné dno a blbě se to bude čistit. Navíc hrozí riziko proláklin, kdy písek zateče pod prolisy plechy, nebo protržení fólie o hranu plechu. Mám koupenou polystyrenovou koutovou výplň a ty plechy mi tam budou navíc překážet při její instalaci.

Použití patních plechů u nadzemního provedení bxch chápal, ale u zapuštěné varianty, kdy je pevný podklad a boky obetonované jsem nepřišel na to, jaký by pro stabilitu bazénu měly tyto patní plechy mít význam. Nemáte s tím někdo zkušenost?

Díky AK

Připojit reakci

Betonovat dno nebo ne

host - xxx.xxx.50.219 (?), 19.6.2020 13:05

Ako ste nakoniec s tymi plechmi dopadol? Chystam sa montovat V7, podklad zhutneny a zazehleny lomovy prach. Takisto mam polystyrenovu kutovu vypln, takze piesok by som idealne nechcel pouzit, pripadne absolutne minimum len na zakrytie tych priecnych pasov.

Připojit reakci
1, 2, 3   
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů