Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
Ú v o d n í   s t r á n k a  |  Reklama   

Zahradní bazény > Zastřešení bazénu od firmy Poolor

Zastřešení bazénu od firmy Poolor

radek.liberec (6) - xxx.xxx.23.20 (?)
24.8.2016 21:15, počet návštěv: 6420
Přejít na: tento příspěvek (zjistit adresu)

Zastřešení bazénu od firmy Poolor máte někdo zkušenosti reference??? je jediné které jsem našel že používají izolační makrolon 10/4 ostatní mají jen 10/1 tak bazén zastřeším zastřešením od nich asi

Připojit reakci   
Vše o zahradě - rostliny, ovoce, zelenina, zahradní technika, nářadí, doplňky, bazény a jezírka

host - xxx.xxx.60.119 (?)
25.8.2016 14:57
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Ahoj,

my jsme zvažovali prakticky všechny společnosti na trhu a nakonec jsme vybrali Alupo. Mají kvalitní materiály, instalaci i servis. Nemluvě o cenové nabídce. Zkus porovnat a uvidíš..

Připojit reakci

4.9.2016 22:06

alupol je nejhorsi firma se kterou jsme jednal jednak maji slapsi makrolon za dalsi oni to nedelaji oni odkazuji jen na sve zastupce mesic jsme je uhanel firmu alupol a vysledek byl takovy ze mi mesic slibovaly jak se mi nekdo ozve az jsem to vzdal je porad nahanet no firma Poolor je jediná kterou jsme nasel s termickym zastresenim a je levnejsi nez alupol teda a t i presto ze alupol ma mene izolacni makrolon a slabsi

Připojit reakci

host - xxx.xxx.252.245 (?)
28.10.2016 10:30

Hezký den,

je třeba rozlišovat Alupo x Alupol.

Pán píše, že má od firmy Alupo, vy uvádíte Alupol.

Pak je ještě Alukov :-)

Mé zkušenosti:

Alupo - mou poptávku jsem zaslala 02/10 (předpokládám, že už ve firmě není tolik práce), a odpověď jsem dostala za 18 dní (dost dlouhá doba). Pan Hruška uváděl, že si můžu písnout ještě o slevu, když dostanu někde lepší nabídku. Zaslala jsem jim nižší nabídku od Albixonu a požádala, zda by bylo možné přecenění nabídky. Nikdo se už neozval :-) Čekala jsem alespoň odpověď typu, že oni mají lepší kvalitu, proto vyšší cena apod. Třeba ale ještě odpověď dostanu :-) Jinak ale nabídka Alupo New jednokolej od této firmy je za dobrou cenu, to musím uznat, takže je to jeden z favoritů na zastřešení.

Alupol - týž den, co jsem zaslala poptávku, mi volal pán z firmy, že mě budou v nejbližší době kontaktovat dvě firmy, které pro ně pracují a opravdu volali během jednoho dne, a oba dva pánové zaslali nabídky na zastřešení, ceny vychází jako u Alukovu. Takže Alupol jsou velice flexibilní co se týká času.

Alukov - poptávku jsem zaslala e-mailem dne 06.08., odpověď jsem odstala 22.08., s tímže měli celozávodní dovolenou (podivné v dnešní době, aby si největší firma na zastřešení brala v letních měsících celozávodní dovolenou - no ale budiž). Pan Chlup z Alukovu mi přislíbil, že za mnou dojede jejich technik, který vše na místě vyměří a poradí. Technika jsem uhnala až 19. října a to ještě neustále termíny měnil, a to i v den, kdy měl přijet, volal, že se mu to vlastně ve tři hodiny nehodí, že by mohl přijet jedině hned (bylo asi půl jedné), a nebo pak až zase za další týden. A tak mu říkám, že O.K. ať už tedy přijede, by´t manžel musel přeorganizovat svůj čas v práci. Když přijel, tak jsem čekala nějaké skvostné nápady hodné firmy se jménem Alukov. Když mi ovšem pán řekl, jestli tu žulu obezdíme betonem ve stejné výšce, tak jsem šla do kolen :-) Měla jsem z něj pocit, že ho práce nebaví a nemá ani sílu ani chuť nabízet nějaká konstruktivní řešení. Nakonec si k naší poptávce načmáral propiskou po straně pár čísel a povídá, že nízké zastřešení (Viva), bude stát 268 tis. a že se slevou ať nepočítáme, že se naopak příští rok bude hliník zdražovat. Tak mu říkám O.K., pošlete mi to prosím do mailu a napište mi k tomu prosím i vaše klienty, u nichž by si ráda toto zastřešení prohlédla v reálu (předtím už jsem ho 14 dní o tyto kontakty uháněla). Pán slíbil, že mi nabídku zašle a i nějaké ty kontakty (rádius jsem zadala okresy Písek, Strakonice, Příbram, Plzeň), dnes uplynulo téměř deset dní a nic mi z Alukovu nepřišlo. A ještě mě pán pobavil, když se ho ptám jaká je záruka na zastřešení, tak mi říká, že 2 roky (nebo 3, teď přesně nevím) a já mu říkám, jestli nemají záruční lhůtu delší a on mi říká, že když si koupím TV, tak mám taky záruku jen dva roky, tak bych prý chtěla. Jenže ona ta TV nemá hodnotu nového automobilu :-)

Takže zatím jsem z celého bazénu v rozpacích a pokud mohu radit, tak si raději místo bazénu (ani radši nebudu psát cenu na kolik nás vyšel) a zastřešení kupte pěkné auto (a že by za ty prachy fakt bylo luxusní), a jezděte někam na koupaliště (kdosi to v diskusi radil a já mu nyní dávám za pravdu). Ty starosti s bazénem za to opravdu nestojí :-)))

Kdybyste někdo věděl, jak ho kloudně zastřešit, aby se to hodilo k domku a plnilo to svůj účel (nemáme TČ, takže je to takový Severní ledový oceán, i když jsou stěny i spodel zateplenej), tj aby to zvýšilo teplotu a nepadal tam bordel, tak sem s nápady!

Obrázky:

Připojit reakci

host - xxx.xxx.206.205 (?)
29.10.2016 19:36

Zdravím,

také jsem vybírala velmi pečlivě firmu a nakonec vyhrála ALUPO z Blanska. Nelenili jsme a jeli jsme se tam v zimních měsících podívat - plánovali jsme realizaci v brzkém jaře - p. Hruška nám ukázal výrobu, předvedl realizovaný bazén u jiných zákazníků a nabídl různé možnosti. Musím říci, že cena, kvalita a hlavně vstřícnost u této firmy nás přesvědčily. Cena jednoznačně bezkonkurenční, poradenství ve výběru - i dalších věcí - perfektní, instalace atd. na jedničku. Dnes máme zastřešení čtvrtým rokem a zatím vše funguje, jak má. Taktéž protiproud, který nám doporučili a dodali. Mohu jen doporučit. Ještě k ceně - na bazén 7,5m x 3,5m nám dodali středně vysoké zastřešení, pod kterým se do stát - vešli jsme se do 100TCZK. Navíc před vstupem do bazénu je dobře metr prostoru., tudíž se můžeme pohodlně svléknout v bazénové hale a věci odložit na židli... detaily, které člověka nenapadnou řešit a je dobře, že někdo umí poradit - později je oceníte. Podobné zastřešení nám nabízel ALUKOV za více než dvojnásobek ceny. Jiné firmy byly oproti ALUPU také dražší. Úplně nejhorší byl ALBIXON s jeho zástupcem z Plzně - p. Koutský - prostě katastrofa. Arogantní jednání, vše předražené a ještě se nás snažil dotlačit levnými obchodními triky k podpisu smlouvy... prý hlavně, aby to bylo do konce roku podepsané kvůli slevám apod. Z jednání vyloženě čišel nezájem o zákazníka, pouze zájem o uzavření smlouvy. Nedoporučuji ani náhodou.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.206.205 (?)
29.10.2016 20:06

Ještě doplním, že se zastřešením je údržba bazénu hračka - nepadá tam bordel a nejsou starosti s čištěním - bazén vysávám tak jednou za tři týdny a třikrát za sezonu sjedu vodní linku, dáváme pouze multifunkční chlor. tablety. Pak jakmile vysvitne slunko, tak se voda začíná ohřívat - také nemáme TČ ani jiné vyhřívání a v dubnu má voda rychle přes 20st., v létě přes 30st., ve velkých vedrech to leze přes 35st. a musíme bazén odvětřávat a připouštět studenou vodu, protože už je to moc teplé - někdy je nutno použít i chloršok, protože tak teplá voda se rychle začíná kazit. Jakmile necháme celý den odkryto /i ve vedrech/, velmi rychle se voda ochladí - stačí lehký větřík, který je u nás vlastně pořád - tudíž si myslím, že bez zakrytí bychom se moc nekoupali. Takto vlastně od dubna do září můžeme plavat. Uvidíte, že až bazén zastřešíte, tak Vám bude dělat radost. Teď chápu, že je to asi hodně práce a málo pohody.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.252.245 (?)
28.10.2016 10:38

Hezký den, ještě k tomu zastřešení od firmy Poolor, tak zatím mi vychází nejlevněji, ale nedělají zkosené, mají jen do oblouku a nacenění nemám s čirým polykarbonátem. Jinak firma reagovala ihned a komunikace super. Pán z Aulkovu mi k tomu uvedl toto:

"Díval jsem se na konkurenční nabídku a přijde mi poněkud zavádějící. Neexistuje nic podobného jako je termický polykarbonát, dovolím si tvrdit, že se jedná o klamavou reklamu na zákazníka. Vícevrstvé polykarbonátové desky nemají lepší tepelně-izolační vlastnosti. Naše firma tyto desky nevyužívá z důvodu vysoké lámavosti a malé pevnosti v ohybu."

Pak se v tom vyznejte!

Připojit reakci

15.11.2016 8:34

Tak pan s alukovu trochu lze... každy materiál ma danou tepelnou propusrtnost a tohle je doslova lez Vícevrstvé polykarbonátové desky nemají lepší tepelně-izolační vlastnosti. staci se zeptat koho koliv ve stavebnictvi a kazdy to potvrdi že makrolon má podstatně vyšší tepelné vlatnosti a ani se nelámou. Stačí se podívat například na skleníky proč se vyrabí z makrolonu místo skla nebo čirých desek??? kuli izolačním vlastnosten makrolonu.

Připojit reakci

15.11.2016 8:38

prave makrolon 10/4 je drazsi nez 10/1 a má vetsi izolacni vlastnosti byl jsem se byl podivat na par bazenech v lete a je rozdil v tom prikryti kdyz mate zastreseni makrolon 10/4 mate vodu fakt teplou i kdyz venku uz neni tak teplo a oproti stejneho bazenu se zastresenim s pruhledných desek byla voda bazenu o 3 stupmne nizzsi

Připojit reakci

host - xxx.xxx.177.197 (?)
21.8.2018 15:31

Dobrý den,

našla jsem tuto otázku až dnes. Bazénové zastřešení od společnosti Poolor s.r.o. máme a je naprosto senzační. Zrovna tak je skvělá komunikace s jejími zaměstnanci. Jsou precizní, ochotní, prostě bych jim dala 1000% hodnocení. Mohu je jen doporučit.

Michaela

Připojit reakci
Založit nové téma Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
Drolící se cihly (obklad bazénu) - co s tím?116.2.201977
Odstranění vodního kamene ze dna bazenu1814.2.201944220
Zastřešení bazénu od firmy Poolor1021.8.20186421
Nasazení průchodek 38mm na metal frame bazén který je na 32mm 21.8.2018902
Oprava solárního panelu z Mountfieldu201.8.201826498
Jak dostat beton (cement) z bazenu?411.6.20184651
Bazén původně z plastové jímky 112.4.2018716
Obetonování okolo bazénu 146.4.201815951