Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.

Zateplení > Zateplení dřevěné podlahy nad sklepem

Zateplení dřevěné podlahy nad sklepem

host - xxx.xxx.19.29 (?)
18.11.2018 10:21
Tento příspěvek (zjistit adresu)

Prosím o radu.

Mám na chatě nad sklepem dřevěnou podlahu z trámů a prken. Sklep je normálně vybetenován od země a je tam i větrací otvor. Nahoru do místnosti od sklepa jde ale strašná zima podlahou. Bavil jsem se již s jedním řemeslníkem a ten říkal, že klidně můžu podlahu zespodu zateplit polystyrenovými deskami. Přesto bych rád slyšel více rad, aby podlaha nezačala hnít... nebo či by bylo lepší pod koberec dát mirelon, ač to nebude mít podle mě takový účinek.

Díky.

Připojit reakci   
Vše o zahradě - rostliny, ovoce, zelenina, zahradní technika, nářadí, doplňky, bazény a jezírka

Zateplení dřevěné podlahy nad sklepem

Olše (168) - xxx.xxx.68.17 (?), 18.11.2018 16:35
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Celý strop sklepa obložit polysterénem cca 10 cm nic se nestane a bude te mit tepleji  

Zateplení zvrchu 2 možnost Další otazka je izolace stropu a stěn od sklepa Pokud je dobře odizolováno klidně položit desky na izolaci a na ně udělat klasickou novou podlahu zde se používá Podlahový polystyren šedý EPS NEO 100

Podle mne jednodušší je zaizolovat od sklepa a částečně i stěnu sklepa   to samé udělat i zvenčí a zaizolovat od urovně podlahy směrem k zemi a zabránit tak tepelným mostům

Připojit reakci
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů
(c) Lupo Media s.r.o. 1999 - 2020