Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
Ú v o d n í   s t r á n k a  |  Reklama   

Vířivky – domácí rájVířivá vana se pomalu stává poměrně běžnou součástí zahrad, teras i soukromých domů. Jistě není třeba dlouze popisovat konejšivé a prospěšné účinky jemné vodní masáže. Příjemně teplá voda proudí kolem zatuhlých zádových svalů, proud bublinek uvolňuje a jemně rozmasírovává unavené svaly. Za vířivkou nemusíte cestovat do wellness centra. Pořiďte si svojí vlastní, přesně na míru vašemu domu a přesně podle vašich představ. Jsme si jisti, že v naší široké nabídce kvalitních vířivých van si vybere i nejnáročnější zákazník. Přesto úvodem začneme u relativně nejběžnějšího typu.

Bezproblémové umístění i údržba

Vířivka Kora je ideální do každého typu interiéru, svou velikostí a sestavením trysek poskytuje pohodlnou relaxaci až pro 3 osoby. Přesto nezabere příliš prostoru. Její údržba je skutečnějednoduchá. Velmi příjemnými doplňky jako jsoupřehrávač, reproduktory, funkce blower, aromaterapie a osvětlení umístěné pod vodní hladinou vám poskytne maximální komfort a luxus relaxace bez nutnosti stavebních úprav nebo velké investice.

http://www.albixon.cz/virivky/brilix/kora/


foto/zdroj: Albixon a.s.

Pozvěte hosty bez obav

Pokud počítáte s velkou rodinou a častým užíváním, je na místě volit prostornější variantu. Doporučujeme vám velkoryse řešenou vanu Kleopatra. Každé z pěti míst umožňuje samostatné nasměrování trysek. Můžete tedy trávit společný čas s přáteli i rodinou ve vodní lázni a přitom si zcela individuálně uzpůsobit masáž. Zážitek umocňuje doplňující vybavení včetně osvětlení zabudovaným do více jak poloviny trysek.

http://www.albixon.cz/virivky/brilix/kleopatra/

Profesionální výkon i úroveň

Rádi bychom zmínili i řadu vířivek s označením Experience - Professional line, van určených pro instalaci zapuštěním do země. Vířivky J-200 jsou již na stupni výkonnosti i zátěže vhodné i pro komerční využití. Kromě skutečně maximálního potenciálu masážních trysek a bohaté škály uzpůsobení nabízí i sadu trysek na tzv. masážním talíři, které jsou určeny pro relaxační masáž chodidel.

http://www.albixon.cz/virivky/jacuzzi/premium-j-200/j-235/


foto/zdroj: Albixon a.s.

Špičkový design

Designérskou perličkou této řady je Sienna Blower. Na první pohled upoutá nevšedním tvarem. Vnitřní prostor perfektně zpracovává svou dispozici s dostatkem místa pro 7-8 osob. Poskytuje 30 trysek uvolňující hydromasáž a dalších 16 blower trysek obohatí vířivou lázeň o mikrobublinky a aromaterapii.

http://www.albixon.cz/virivky/jacuzzi/experience/sienna-blower/


foto/zdroj: Albixon a.s.

Dopřejte si svůj vlastní vodní ráj. Vstupujte do blahodárné lázně každý den! Pořizovací ceny ani provozních nákladů se nemusíte obávat. Tak jak se vířivky zabydlují na našem trhu, jejich cena se pohybuje ve velmi příjemných hladinách a rovněž je již v nabídce snadné rozeznat skutečně kvalitní výrobce. Rádi vám doporučíme ideální produkt s ohledem na vámi zamýšlenou míru využití i prostorové možnosti.


PR, 26. května 2015Stránka pro tisk | Úvodní stránka

TIP: Diskutovat o této problematice můžete v diskusním fóru >>

Kde kutíte?
Doma
67%
Na chalupě
23%
Na chatě
12%
Na zahradě
25%
Předpověď počasí
DNES
DEN 8/12°C
NOC 7/3°C
Podrobná předpověď >
Magazín Zahrada
Říjen na zahradě
Sklizeň a uskladnění ovoce a zeleniny
Listopad na zahradě
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Reklama | Podněty a připomínky
(c) Lupo Media 1999 - 2017
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů