Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.

Jak zrychlit stavební úpravy chatyChalupa se za příznivého počasí posouvá z místa druhé domácnosti na jasnou jedničku. Bohužel až v tomto momentě chalupáři zjišťují, co rekreačnímu domku chybí k dokonalosti. Víte, jak postupovat? Kde hledat řemeslníky? Inspiraci najdete v tomto článku.

Začněte seznamem jednotlivých úprav. Ať už budou jednotlivé body na papíře, nebo jen ve vaší hlavě, měli byste si je seřadit podle důležitosti. Například od studny po okap. Nejdůležitější kroky pak zhodnoťte podle doby trvání. A hned vzápětí začněte hledat řemeslníky. Domluva s dodavatelem totiž zabere pravděpodobně nejvíce času. Opravy na chatě a chalupě by měli provádět řemeslníci z okolí, ať vše netrvá příliš dlouho.


Pokud se rozhodnete některé stavební práce podniknout vlastnoručně, budete potřebovat dobrý materiál. Nemusíte však trávit mládí po hobbymarketech. Existuje možnost, jak sehnat aktuálně dostupný materiál bez pročítání různých webových stránek. Jednoduše zkuste zadat poptávku po materiálu na Poptávej.cz. Ať už hledáte štěrk, okapy, nebo trubky. Do emailu obdržíte nabídky na míru, které můžete jednoduše porovnat ať už z hlediska ceny nebo jiných podmínek.

Jak na hledání řemeslníků nebo materiálu

Princip je stejný. Popište to, co hledáte do poptávkového formuláře. Na Poptávej.cz je pro poptávajícího každý krok zdarma, proto se nebojte zadat poptávek více. Uveďte také lokalitu a bližší technické detaily. Můžete přiložit i fotografii. Potvrďte podobu poptávky. V této chvíli ještě čekáte na kontrolu pracovníka firmy. Ten s vámi telefonicky projde poptávku a případně požádá o upřesnění. Po schválení už nic nestojí cestě nabídkám. Sami řemeslníci a dodavatelé vám posílají emaily. Vy si vyberete tu nejvhodnější a zbytek domlouváte osobně.PR, 9. září 2019TIP: Diskutovat o této problematice můžete v diskusním fóru >>
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů