Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
Ú v o d n í   s t r á n k a  |  Reklama   

Nápověda > Uživatelé
Výhody registrace

Registrovaní uživatelé mohou na rozdíl od anonymních uživatelů upravovat své diskuzní příspěvky (příspěvky lze upravovat, dokud k nim není připojena reakce) a připojit k nim více než jeden ilustrační obrázek nebo fotografii. Další výhodou, kterou poskytuje diskusní fórum registrovaným přispěvatelům, je vytváření seznamu vložených příspěvků a k nim připojených reakcí.

U příspěvků a obrázků, které do diskusního fóra vložil registrovaný uživatel, se zobrazuje jméno a příjmení autora (pokud není jméno a příjmení uvedeno, tak se zde zobrazuje uživatelské jméno), které jsou zároveň odkazem na výpis informací o uživateli. Zde mohou návštěvníci nalézt například adresu elektronické pošty nebo webových stránek. Součástí profilu uživatele je také odkaz na kompletní výpis vložených příspěvků a obrázků. U podnikatelů mohou být základní informace doplněny o název firmy, krátký popis její činnosti, adresu sídla a kontaktní údaje včetně adresy webových stránek.

Registrovaní uživatelé mají na rozdíl od anonymních uživatelů také možnost vzájemného zasílání soukromých zpráv.

Uživatelské údaje (uživatelské jméno a heslo, popř. další údaje) ze serveru DŮMACHALUPA.cz můžete díky propojení uživatelských databází používat také na serverech ZAHRADA.cz, Chováme.cz nebo Kulináři.cz.

Na serveru se můžete zaregistrovat prostřednictvím jednoduchého webového formuláře.


Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Reklama
(c) Lupo Media 1999 - 2018
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů